Cena suncokreta rod 2021

Чујем јутрос да је овде код мене цена 55 динара ("аконтациона", наравно) и чујем (што наравно не могу да потврдим да ли је истина или не) и причу да неко од "тајфуна" (рече човек, ал' ја нисам обраћ'о пуно пажње) притиска Рацу из Зрењанина да спусти цену "цунцукрета".

A Raca nije tajfun?
Ma bice da su se dogovorili međusobno, da ne bi podizali cenu...
 
Znam,ovi ne biraju,ja lično predpostavljam da su radnici od tih par gazda iz Alibunara na svoju ruku.Znali da mi ne radimo nedeljom našli se tu na tromeđi i obrijali.
 
Znas kome su?A bas ste jaki u politickim strukturama
Mislim da politika nema blage veze sa ovakvom kradjom.
Vise je do toga da je doticni u takvim govnima upao u zadnje vreme da jedini spas nalazi u kradji.
Druga stvar, jedino ako ne zele onda nece ni otkriti koji je govnar to uradio.
A inace od par kombajna te velicine lako je otkriti ko je.
 
Znam,ovi ne biraju,ja lično predpostavljam da su radnici od tih par gazda iz Alibunara na svoju ruku.Znali da mi ne radimo nedeljom našli se tu na tromeđi i obrijali.
Ne verujem da vlasnik kombajna koji ima veliku novcanu vrednost nije znao gde mu se nalazi kombajn.
Nadam se da ce ubrzo da se otkrije, ali mi smo pi... sto ih ne lomimo tako da vise i ne prohodaju.
 
Nisam ni mislio da je politika razlog kosenja tudjeg suncokreta,vec brzina otkrivanja pocinioca.Ako postoji politicka volja moze dosta brzo da se odradi.Samo nek cena suncokreta skace bar nesto lepo da nas lupi
 
Vi sto pisite akontaciju jel to sve sa pdvom? Kod nas su izbacili cijenu ako, jensrwdnji tecaj jos uvijek 15.68 prema kuni onda je 57 plus pdv na zeleno jucerasnja nova cijena. Tako, da ako je vama pdv u ovoj cijeni to je daleko premalo.
 
Ja mislim da ce 60 biti konacna, spustili su akont , dodace jos koji din i cao.
Da je oatao akont 60 ocekivali bi jos doplate

Sent from my POCO F3 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh