Cena suncokreta rod 2021

Беше поменута нека таква цена на некој ТВ прошле недеље. Само ми је рано да уопште покушам да нагађам колика ће му цена бити у септембру.

Мада, тих 45 може, не бих се бунио...
 
Zadnjih 8-9 godina koliko nas pljačkaju, ove godine mogu da komtno da plate i 60 dinara... nece ni osetiti... Mada, kod nas ljudi smanjuju površine, što zbog cene, što zbog samorasta...
 
Protein Torak nudi
1. 365€ + pdv
Ili
2. 150€ avans resto po ceni od 15.sep

Dal znaju nešto?
 
Kod nas Bimal nudi 750 KM (44-45 rsd) po toni za visokooleinski suncokret.. Uopće ne garantiraju otkup običnog suncokreta.
Ima li tko iskustva sa razlikama u prinosima običnog i visokooleinskog ili je to tu negdje ?
 
Na vreci ima kod koji treba da se skenira ili snimi. Meni je to odradila promoterka koja je bila u prolazu pa navratila. Treba joj i broj ziro racuna da bi prebacili pare. Malo je komplikovano, ali na tridesetak vreca vredilo se potruditi.
 
Na vreci ima kod koji treba da se skenira ili snimi. Meni je to odradila promoterka koja je bila u prolazu pa navratila. Treba joj i broj ziro racuna da bi prebacili pare. Malo je komplikovano, ali na tridesetak vreca vredilo se potruditi.
Jel može bez ugovora da se dobije povrat?

Послато са Mi 10 помоћу Тапатока
 
Jel može bez ugovora da se dobije povrat?

Послато са Mi 10 помоћу Тапатока
Ne može,tj nema veze sa ugovorok kod skladištara.Zoveš regionalnog promotera kažeš mu naručio sam to,to i to ,uzme ti podatke ,on to napiše i pošalje ti ugovor sa kodom.Kad uzmeš seme od trgovca on skenira kao dobavljač i kad dožeš kući uđeš na sajt sipsyngenta i pratiš uputstvo.Skeniraš svoje kodove i sve se poklopi tj znaju šta treba da imaš i toliko možeš ,iskeniraš i kraj.Čekaš pare
 
Ja sam danas bats to sve radio... psovao sam im sve na svetu. Ne zbog mene nego klasicna namestaljka da mnogi odustanu od tih para. Kako ce moj komsija koji ima 70 godina to sve da odradi... nikako!
 
Nazad
Vrh