Cena Suncokreta rod 2020

Znam da si napisao da si imao dobru cenu.
Ali vidim da jos si ziv, prebrodio si i ti neke losije cene iz ranijih godina pa nisi se obesio!
Da ali ja nisam mislio ništa loše mojim komentarom pa me je malo tvoj iznenadio. Uvek napišem kako jeste ma kako bilo. Često prećutim baš zbog bojazni od komentara.
 
Eeee, sad... Tvoj komentar je bio takav da ispadne da svi koji smo dobili do 37 smo nasamareni i plus spomenuo vesanje.
Ako se bojis negativnih komentara onda pricu bi svodio na drugi nacin.
 
Eeee, sad... Tvoj komentar je bio takav da ispadne da svi koji smo dobili do 37 smo nasamareni i plus spomenuo vesanje.
Ako se bojis negativnih komentara onda pricu bi svodio na drugi nacin.
Pa šta niste prevareni? Ja kažem da jeste prevareni tj. ošišani za par dinara.
Ti smatraj to poklonom tvom otkupljivaču ali ja ne bih sigurno.
Ja sam jednog otkupljivača sa kojim sam radio obavestio lepo u telefonskom razgovoru da mi nije adekvatno količini koju sam predao platio kukuruz i da me može slobodno izbrisati iz sistema kooperanata. Nema tu pardona, ljutnje... i ovo je sad biznis.
 
Ako smo vec usli u debatu onda kazi mi sta smo trebali ciniti ovde kad su poceli svi sa otkupom od 33 din da bi posle dali 35 akontno a da pri tom su svi u dogovoru i za sad od sva 5 otkupna mesta mislim da samo jedno je isplatio konacnu cenu od 37 din. dok ovi drugi jos nisu isplatili razliku (bar do pre par dana).
Pa sad kazi sta je trebalo ciniti, zvati ih i otkaciti sve jer navodno u Jasi Tomic neko je dobio 40 din?
Nek se jave jos troica sa ovog foruma kome je isplacen suncokret 39.5 ili 40 din.
A ovi sto nisu bas me zanima da li su bez pardona otkacili svoje otkupljivace!
 
Radi ti kako hoćeš.
Tvoja roba-tvoje pare-tvoja šteta.
Ja napušta temu do iduće jeseni.
 
Sta je pogresna adresa? Ti pitao ja odgovorio. Sta je problem? Nit sam organizator, nit imam neke velike koristi od njih.
 
I kod nas u okolini je na jednom mestu placeno oko 40 din ali to je za neku sortu sa visokim procentom ulja placena je cak nekim i vise od 40.
Verovatno je ovaj sto je dobio tu cenu dobio zbog toga ali ni ne zna zbog cega je to!!!
 
Nazad
Vrh