Cena Suncokreta rod 2020

Učlanjen(a)
4 Feb 2010
Poruka
718
Lokacija
subotica
Kolege, da li ste čuli neke priče o ceni Suncokreta? Ja sam čuo da se može ugovoriti cena 295-300 plus pdv,ali nisam proveravao informaciju.U Farm comercu cena trenutno 41 dinar sa pdv rod 2019.
 
Kolege, da li ste čuli neke priče o ceni Suncokreta? Ja sam čuo da se može ugovoriti cena 295-300 plus pdv,ali nisam proveravao informaciju.U Farm comercu cena trenutno 41 dinar sa pdv rod 2019.
Ovo je meni zapalo za oko pre neki dan kada sam pogledao cenovnik. Da li oni rade otkup cene godine nebitno na količinu,ili samo po potrebi za ovu hranu za ptice?
 
Kolege, da li ste čuli neke priče o ceni Suncokreta? Ja sam čuo da se može ugovoriti cena 295-300 plus pdv,ali nisam proveravao informaciju.U Farm comercu cena trenutno 41 dinar sa pdv rod 2019.

U rumuniji 265+pdv prema firmama.A sad mi da imamo jacu cenu od njih nesto mi tu nije jasno_Onda ce repica biti min 45din, sto je u rumuniji repica 390e+pdv.za rod 2020.
 
Nudi se terminska cena za suncokret od 35-36,8 din/kg sa 8%pdv. Čujem da se i otkupljivacima nudi daleko veca cena i da se svi boje nedovoljnih povrsina suncokreta za ovu godinu.
Šta se desava u vasem kraju,mislim pre svega na Banat kao vodeceg po povrsinama suncokreta?
 
Nudi se terminska cena za suncokret od 35-36,8 din/kg sa 8%pdv. Čujem da se i otkupljivacima nudi daleko veca cena i da se svi boje nedovoljnih povrsina suncokreta za ovu godinu.
Šta se desava u vasem kraju,mislim pre svega na Banat kao vodeceg po povrsinama suncokreta?


Koja firma nudi terminski ugovor?
 
Gebi i nekoliko manjih otkupljivača.Navodno ponuda vazi samo par dana jer je veliko interesovanje ljudi.Nešta bas i ne verujem u to.
 
Trenutno suncokret ima bas dobru cenu,kada bi se prevelo kod nas da sada imamo robu i da ga izvezemo otprilike ne bi smelo biti ispod 40din i da su svi dobro zaradili.
1717d86b59ebb96ee2521aba6d2bcfb2.jpg


Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
 
Kod nas niko ne spominje cenu, jedva su platili akontaciju za prošlu godinu! Kakva smo mi država i koji su to lopovi, u žetvi suncokreta se ne zna cena, a sad nije ni posejano, neki od njih znaju da ce biti 36-38-40 nebitno! Uzas! A realno mogu da nam plate i 45-50 kad su nas predhodnih godina opljačkali što se cene tiče, ne samo suncokreta, nego i soje, kukuruza... 🤬🤬🤬
 
Nazad
Vrh