Cena suncokreta rod 2015

Ju ju ju pu pu pu daleko bilo... Sto pre prebacivati pare na neke sigurnije investicije. Sto pre izlaziti iz ove kocke sa vremenskim neprilikama....
 
Mozda bi i bio da se nisu imesali oni koji se uvek umesaju i nedaju seljaku da se nekada opari. Mora beo - grad da zivi jbg. ako dobijemo 42 prst u uvo i pevaj , razlika ide u grad.
 
Suncokret još uvek nije kaktus, jeste da je izdržljiviji od ostalih prolećnih kultura,treba i njemu nekakva voda da zaživi za dobar rod.:off_topic:
 
Bez zezanja reko mi jedan lik sa sto radi na silosu da ce cena biti bas jaka e sad dal on sere ili ne pojma nemam al moje iskreno misljenje je da ce cena biti bas jaka..
 
Cini mi se da ce da se desi ove jeseni narod na ulicama. Ako nastvave ovako sa niskim cenama na ovaj rod eto naroda na barikadama.
 
Cini mi se da ce da se desi ove jeseni narod na ulicama. Ako nastvave ovako sa niskim cenama na ovaj rod eto naroda na barikadama.
ne budi smesan.....koji narod? paori?seljaci? pa mi smo vec odavno u ovoj drzavi ovce za shishanje, uvek bili a tako ce i ostati.....
narod na ulicama moze jedino da se desi da bude toliko lose u Beogradu da tamo izadju na ulice......
koga je u ovoj drzavi briga za seljaka ???
 
Nazad
Vrh