Cena suncokreta rod 2013.g.

u kakvoj mi bednoj drzavi zivimo ne verujem . Drzava kaze ne moze da utice na cenu , pa odobrite izvoz pa da vidimo da se cene poravnaju sa okruzenjem , neka nase lopine ostanu bez sirovina. mada mi smo ga ugasili , nasa roba je kod njih vec sad mogu kako oce.
Nije dzabe receno "ne daj boze da se Srbi sloze" al to nece biti nikad i treba nam tako , da nas jebeni hrvati ucenjuju za nase gde ja zivim boze gospode
Izvoz ide punom parom nema sta da se odobri
180920132061.jpg
[/URL][/IMG]
180920132062.jpg
[/URL][/IMG] slikao drugar kad je vozio suncokret u Luku Dunav
 
To je jasno kao dan da je uradjeno u kordinaciji sa vladom.Trziste nije kad ti 3 ili 4 uljare izadju sa identicnim uslovima,vec je to klasicna kradja iza koje stoji drzava.
Vucic je izgubio glasove svih poljoprivrednika u Srbiji,ne samo u Vojvodini.Ovo je klasicno izivljavanje drzave nad poljoprivredom.
 
Problem je u tome sto su izbori jos daleko i ni sami neznamo kolko ce nam jos ukrati za to vreme licno mislim da cemo najebati ko crna macka
 
pre dva dana je prestavnik Viktorije isao od firme do firme i tvrdio da uljari nece menjati cenu suncokreta ,sto znaci da su se dogovorili da opljackaju Vojvodanskog seljaka u dogovoru sa vlasi
 
pre dva dana je prestavnik Viktorije isao od firme do firme i tvrdio da uljari nece menjati cenu suncokreta ,sto znaci da su se dogovorili da opljackaju Vojvodanskog seljaka u dogovoru sa vlasi

Nije opljackan samo vojvodjanski seljak vec seljaci
iz citave Srbije. Vi mozda dobijete koji dinar od
pokrainske vlade a mi smo prepusteni sami sebi.
 
Najveci problem je da necu moci da vratim dugove koje sam uzeo seme djubrivo hemija,da su cene kako treba to ne bi bio problem a ovako o zaradi da ni ne pricam .Govno i to veliko nije mi samo jasno da drzava nista ne preduzima to sto kazete cist lopovluk preko nasih ledja industrija pukla jos i samo ovo malo da sjebu i dokurca jurca.

- - - - - - - - - -

Verujte da je ovo sve u koprodukciji sa vladom , zato i nemogu da utiču na cenu! Lopovi ,mislim da je Vučić izgubio izbore u Vojvodini!

Nije ih ni dobio nikad i nikad ih ni nece dobiti !
 
recite mi samo jedno ko je odgovarao od ljudi sto su prejebali robne rezerve,niko ama niko malo se digla prasina i sve ok..
stavite na papir cist primer,,cena kukuruza je bila jesenas kod nas oko 29 cak i 30din.
taj koji je prejebo robne rezerve odnosno masa njih prodali iz svojih skladista drzavno,zaradili milione sada kupili za bud zasta namirili robnim rezervama svoje i oni posteni.
on su u dogovoru sa drzavom napravili sve ove niske cene.u to sam ubedjem milion posto i niko mi ne moze reci da nije tako......
zato mi seljaci treba da posejemo dogodine jos vise suncokreta i da im damo zdabe.
i onda ne bi valjalo...
 
recite mi samo jedno ko je odgovarao od ljudi sto su prejebali robne rezerve,niko ama niko malo se digla prasina i sve ok..
stavite na papir cist primer,,cena kukuruza je bila jesenas kod nas oko 29 cak i 30din.
taj koji je prejebo robne rezerve odnosno masa njih prodali iz svojih skladista drzavno,zaradili milione sada kupili za bud zasta namirili robnim rezervama svoje i oni posteni.
on su u dogovoru sa drzavom napravili sve ove niske cene.u to sam ubedjem milion posto i niko mi ne moze reci da nije tako......
zato mi seljaci treba da posejemo dogodine jos vise suncokreta i da im damo zdabe.
i onda ne bi valjalo...
neki nisu ni kupili, bukvalno pozajmili robu na par dana ;)
 
Pa ne znaju za koliko ce da ga prodaju u Evropi, slike koje je postavio Dolovac su tacnije iz Granexporta...
 
bas si smesan.........
unazad 20-tak godina ....seti se samo koliko puta smo na ovaj ili onaj nacin bili nategnuti ...........
i uvek ce jer nam je takva sudbina !!!!!

zato sto ne nastupamo organizovano, a i drzava radi na tome da se ne organizujemo, jer se sa pojedincima lako manipulise. problem je resiv, samo je izgleda kod nas resenje, do kojeg su dosli u razvijenijim zemljama, ne primenjivo zbog nivoa svesti
 
Vreca Armony sa hemijom ni 30.000 din! Tacnije 261 euro,sa danasnjim kursom 114.3-29.800 din ili ti preko 1 tone suncokreta JUS kvaliteta!Pa ovo nema nigde samo u Srbiji!
 
Nazad
Vrh