Cena suncokreta rod 2013.g.

Lopove na bandere ,drveća nema dovoljno a sa njima i ove hohštaplere iz vlasti jer su sa njima u dilu!
 
Ako se lopovluk produzi ,ozbiljno nameravam da ostavim veliki deo njiva na crnoj ugari ,bolje dzabe sedeti nego dzabe raditi,pa nek uvode prinudni otkup da ne crknu od gladi,kao sto su im ocevi i dedovi radili
 
Није нам то решење. Једино решење је да се људи удружују. Само што и многим произвођачима то није интерес.
Interes je to pravim proizvodjacima ,njihovim pickama nije,ne razumem a sto bi dzabe radio zgadiju da hranim,da priznam da sam njihov rob,sad imam 56 godina ,zao mi je kad sam imao 23 sa zavrsenom skolom nisam otisao napolje a ne ovde da me zajebava olos od ljudi ,a narocito u zadnjih 25 godina,ovo je dzamahirija od drzave
 
Ja cu da nabavim golubove i da pojedu sav suncokrat koji ovrsem.Nedam ovim lopovima nista.:osmeh:

8wl6pw.jpg


Neki nece morati nabavljati golubove,valjda je bilo milion cvoraka, i kad slete na neku parcelu resen problem oko cene suncokreta. Interesanto da ta njiva koju sam slikao sa mob tel nalazi se oko12km od bilo kojeg naseljenog mesta...
 
Interes je to pravim proizvodjacima ,njihovim pickama nije,ne razumem a sto bi dzabe radio zgadiju da hranim,da priznam da sam njihov rob,sad imam 56 godina ,zao mi je kad sam imao 23 sa zavrsenom skolom nisam otisao napolje a ne ovde da me zajebava olos od ljudi ,a narocito u zadnjih 25 godina,ovo je dzamahirija od drzave


::super::,tako je, ima nas podosta koji smo ostali na svojoj zemlji a sad ne znamo zasto !
 
Interes je to pravim proizvodjacima ,njihovim ....... nije,ne razumem a sto bi dzabe radio zgadiju da hranim,da priznam da sam njihov rob,sad imam 56 godina ,zao mi je kad sam imao 23 sa zavrsenom skolom nisam otisao napolje a ne ovde da me zajebava olos od ljudi ,a narocito u zadnjih 25 godina,ovo je ......... od drzave
Морамо бити реални, да овакве задруге као код колеге talianu, нису баш реткост. Увек ће бити опструкције, посебно ако се буде мислило да ће неко други да реши проблем. Мора се узети ствар у своје руке.
 
Nazad
Vrh