Cena suncokreta rod 2013.g.

Hrvati već 15 dana se bore protiv njihovih idiota ,tek od juče su vesti počeli da daju šta se dešava u hrvatskoj ,najnovije da će Brisel da odlučuje ukoliko im vlada ne odobri to što traže,još jedan dokaz da u bivšim istočnim državama postoji mafijaška organizacija koja dere kožu poljoprivrednicima, samo nikad da se otkrije ko im je kum
 
Tema zatajila,sta se dogadja jel izasao neko sa cenom?
Nije tema zatajila nego su na forumu umrezeni ljudi,koji se aktiviraju kad treba o pravim problemima razgovarati ,cena na Galetin berzi je 34 din .kg ali zasto su poljoprivredni proizvodi u Srbiji naj jeftiniji u svetu,e da KETMANI objasne zasto je to tako izvolite
 
E sad ce mnogi da odahnu jer je 32 din a nije 25 kao sto je najavljivano...

kod nas na silosu jos ne znaju koja je cena,isti scenario kao i za psenicu...
prvo ce da pokupe robu a onda ce da daju mizernu cenu...
nisam sejao suncokret sigurno 15god.i sada imam posejano oko 29kj.
i ubo sam ko prstom u oko...kada cu sejati ....
 
Već koju godinu za redom Raca izlazi sa najvećim cenama.Kada se posle ode na obračun plaća kao i svi drugi.Znam da je jedan veći gazda tako bio navučen prošle godine.Čovek vukao čak odavde da bi predao Raci kad na kraju prc...
 
u potpunosti se slazem sa tobom,ali kako je krenulo odigrava se isto kao i za psenicu..samo sto je ova kultura tj.suncokret po meni nemoguce skladistiti kuci
pa cekati cenu...
 
To je jako prljav igrač.Za istinu znam da mu je čovek vukao na vagone suncokreta jer mu je bilo obećano po nekoj ceni.Kad je otišao na obračun dobio kao i svi ostali što su plaćali.Izgovor je bio da eto ni on(RACA) ne sme da odskače od ostalih.Dobro se pazite tih navlakuša.Sa ovako malom cenom suncokreta jedina šansa da gazde poput Race profitiraju je da otkupe što veće količine i dobiju što bolji procenat.
 
Već koju godinu za redom Raca izlazi sa najvećim cenama.Kada se posle ode na obračun plaća kao i svi drugi.Znam da je jedan veći gazda tako bio navučen prošle godine.Čovek vukao čak odavde da bi predao Raci kad na kraju prc...

I ja sam tako prosao sa cuvenim Racom okacio covek cenu ja predao robu kod njega kada sam dosao po novce on kaze moze samo pola od navedene cene a ja lepo daj mi vlasnicki list pa sa tim vlasnickim listo lepo kod drugog otkupljivaca po normalnoj ceni dam. Iste te godine Raca zaglavi na urologiji u Zr bolnici ima boga ....
 
I ja sam tako prosao sa cuvenim Racom okacio covek cenu ja predao robu kod njega kada sam dosao po novce on kaze moze samo pola od navedene cene a ja lepo daj mi vlasnicki list pa sa tim vlasnickim listo lepo kod drugog otkupljivaca po normalnoj ceni dam. Iste te godine Raca zaglavi na urologiji u Zr bolnici ima boga ....
sve vise je prevaranata,doslo je vreme da covek koji je cekao letinu i krvavo je zaradio bude prevaren od strane nekih ljudi koji su i od ranije poznati zakonu kao prevaranti...

kod nas na silosu je gospodin Vulin napravio pometnju da sada seljak ne veruje ni samom sebi.
masa njih je ostala izvarana,dok su pojedinci naplatili svoje uzimavsi mu stanove i nekretnine....
do pre godinu dana je bila velika frka vulin ovo vulin ovo,sada ga niko ni ne pominje a on se nakrao za sve generacije.
i o cemu mi pricamo o nekoj pravdi..svim tim nakupcima je odmah jasno koliko ce zaraditi.njima je uvek rodilo...
 
Ovog momenta vesti na tv vojvodina suncokret 26 din ,neverovatno sta se desava,sve je to blagoslov vlasti ,jos je makijeveli u 16 veku to govorio ako ne znas zasto je nesto lose ne trazi drugog krivca osim vlasti
 
Nazad
Vrh