Cena suncokreta rod 2012. g.

ma zezam se , kakvo vracanje para, i da imam odakle mi:osmeh:
izgleda da ce konacna cena biti 55din, mene ce sa 8% PDVa izaci 56,6din...
danas bio na obracun u slovanu i gazdarica raspolozena i izpegla mi 3-4% za odbijanje i sad sam u JUS-u, i na vagi je bilo peglanje od 2-3 procenta, zavisno od prikolice, sto prljavije vise za peglanje:osmeh: pa to ce mene izaci preko 60din cena...
 
Milenijum kod nas ide sa doplatom od 2 ili 3 din po kili(jos nisu utanacili).Postoje neke price da ce ovih dana mozda suncokretu biti omogucen izvoz i u tom slucaju konacna cena Milenijuma iznosice 60 din.
 
kad bude 70 din. ja onda prodajem mojih 45 vagona, lagerovao sam ga i neko ce morati da ga plati inace radnici iz uljara u januaru idu kuci :)
 
jedino ako je imao 225 lanaca i da mu je rodilo 2000 po lancu da prevedem u hektare (135 h i da mu rodilo po 3332 kg po h )
 
130 ha suncokreta je tek hiljaditi deo posejanih povrsina. Znam i ja takvog, al ga zeza prinos.
 
da da Vi Sandorcani ste uvek bili specijalni
Kazi mi samo na kom potezu(lokaciji) si imao 23 meteri po jutru ove godine suncokreta ? ? ?
Ajde da se umešam.
Ja sam rodom "Šandorčanin" iz Subotice ali član Conka 84 je iz sela Aleksandrovo kod Nove Crnje a ne iz Aleksandrova-"Šandora" u Subotici.
Stvarno oni Šandorčani uvek neki posebni bili:osmeh:
 
Viktoria treba 15.09. da izadje sa konacnom cenom suncokreta!
Mislim da je ta cena aman za ovu godinu!?!?
 
Victoria je izašla sa konačnom cenom od 55din/kg još pošle nedelje.Bilo na svim vestima.
 
Nazad
Vrh