Cena suncokreta 2022.

A zar kvita (vagarska potvrda) nije nesto kao otpremnica, potpisao si koliko si predao, skladistar je potpisao koliko je primio?..samo sto na papiru ne pise otpremnica..
Svako tumaći kako mu volja,napisao sam pre par stranica u vezi otpremnice.Danas je bila pomama u selu došal informacije da treba otpremnica pola sela noćas poslalo. Ko zna do kraja ,možda su sve gluposti.
 
Ceka ministar da ponovo bude izabran pa ce 15 novembra objasniti sta treba poslati do 14 novembra 🤔
 
I ja sam poslao otpremnicu, svu količinu sam napisao na njoj u Kg, moje ime i ime firme gde sam predao, kao i cenu po kojoj mi plaćen suncokret ...
Nemam reči na ovo sve zajedno, mogli su ovo sa uljarama da reše ....
 
Svako tumaći kako mu volja,napisao sam pre par stranica u vezi otpremnice.Danas je bila pomama u selu došal informacije da treba otpremnica pola sela noćas poslalo. Ko zna do kraja ,možda su sve gluposti.
AUU pa zar svi imaju potvrdu da su ucesnici protesta?J a sam spremio sve ali mi fali taj papir i cekam zadnji dan
 
To nam je zanimacija da ne primetimo da je između ostalog gorivo od danas 220 din/litar (redovna cena bez Agro kartice a Agro karticama se smanjuje limit na jedno točenje od 60 litara dnevno ili u rezervoar koliko stane).
 
I ja sam tako razumeo, otkupni list su nam dali vec, dokaz u uplati moze u banci da se uzme jedino otpremnicu nemam..
To nam je zanimacija da ne primetimo da je između ostalog gorivo od danas 220 din/litar (redovna cena bez Agro kartice a Agro karticama se smanjuje limit na jedno točenje od 60 litara dnevno ili u rezervoar koliko stane).
Od kad ide samo jedno točenje sa agro karticom?
 
Nazad
Vrh