Cena suncokreta 2022.

Zvao upravu za agrarna plaćanja, kazu izvod iz banke, račun o placanju i OTPREMNICE (ne kantarske odvage) koje mi izdajemo otkupljivacima!
 
Ko uopšte od proizvodjača izdaje otpremnicu otkupljivacu? Ako je izdajes, na tvojoj piše isporučena količina, a na njihovoj količina sa odbicima. I oni plaćaju na kraju po njihovoj odvagi.
Kakve su ovo zajebancije.... Propisali nesto, a ni sami ne znaju šta treba... bice fazon, što više ljudi odjeb***
Ispada, da mi sada treba na otpremnicu da prepisemo odvage, koje su od otkupljivaca odštampane i overene.
 
Jedan deo kompezacija, jedan deo placen avansno, jedan deo akontaciono i na kraju razlika od 5 dinara. Kako sad to sve prikazati??
 
Људи, има ли ко релевантан линк на коме пише која је процедура, где тај захтев, на коју се адресу шаље и шта већ треба да се зна?
 
 
Jedno pitanje,Uplacen mi je suncokret na ziro racun ali nije isao preko racuna poljoprivrednog gazdinstva, nego direktno na karticu koju koristim da dizem pare sa bankomata. Da li ce biti problem jer nije isao preko racuna poljoprivrednog gazdinstva? A taj racun mi otvorili u Intesi da imam da kada mi legnu pare na racun gazdinstva, za 24 sata su mi na ovom racunu i mogu da dizem kes sa bankomata. Greskom dao broj ovog umesto racuna gazdinstva
 
Nazad
Vrh