Cena suncokreta 2022.

Slankamenac u grupi inicijative kaze da ne pitamo njega zasto stoji akontna cena suncokreta od 58-62 din nego slobodno da se raspitamo direktno na link predsenice vlade ili kabinetu info min. poljoprivrede😂
Pregovarali su oni moj dzon to su pregovarali.
 
pa kako deluje jedino ce stig i onaj jovanov(koga je predstavaljao) opet dobiti nesto
na pitanje kolege @coci064 da li ce svi dobiti 73din nedeljko nije dao odg u temi protestna voznja traktorima
 
pa kako deluje jedino ce stig i onaj jovanov(koga je predstavaljao) opet dobiti nesto
na pitanje kolege @coci064 da li ce svi dobiti 73din nedeljko nije dao odg u temi protestna voznja traktorima
Meni je moj skladištar rekao da će svi dobiti 73,a u kontaktu je sa uljarama.Mislim da tu nema dileme,ako je država potpisala mislim bez obzira na sve da mora da ispoštuje.
E sad videćemo.
 
Jel moze neko od dolovaca da potvrdi dal jedno otkupno mesto placa 75din
To su dezinformacije.
Danas lokalni otkupljivac izasao sa 65din po kg konacna cena a ostalo do 73 treba drzava do 15 oktobra da isplati.
Mnogi od vas ovde lupaju po tastaturi kao da ce comp da vam donese cene, umesto da pritiskate lokalne otkupljivace da izadju sa konacnom cenom. A za ulicu znam da 90 posto vas nece nikad izaci ali ce da se raduju ako mi koji se borimo za nesto dobijete i vi.
 
Daleko je do 15 Oktobra polako sa presudama. I ja ne verujem ali smo tu da reagujemo.

Послато са SM-A520F помоћу Тапатока
 
Kakva epska borba za cenu suncokreta, neki ce i spomenice zaraditi izgleda.

Zasto ne pisete uvek u istoj valuti kada racunate osvojeno?

535eur (+pdv) a onda 73 dinara.

466eur je akontna (55din)
535eur (+pdv) je oko 68 din
620eur je "dobijeno" tj 73 dinara
700eur je 82dinara

Trazeno je 14 dinara vise a dobijeno 5. Na procenjeni rod (725hiljada tona) svaki dinar u ceni je oko 6 miliona eur.
 
Nadamo se da će u startu biti dobra cena.A za kukuruz i soju postoji lager pa čekamo.Ako bude loša opet na ulicu.
I da ne zaboravim... Kako misliš Paore usko vezano??? Zahtevi su se odnosili na sve, osloboditi zabranu izvoza za sve kulture,gorivo, đubrivo, subvencije, mleko. Ovo je tek početak
 
Neznam dali ste u toku......
Juče video ovo:
11687289f381599a76298c25d13ae9d7.jpg


Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh