Cena suncokreta 2022.

Posmatram , i ne mogu da verujem šta se dešava u vezi cene suncokreta. Šta , ko nema registrovano u trezoru da ima posejan suncokret ? ( setvena struktura ) . I moglo se prodati suncokret po dosta višljolj ceni pre koji mesec ( od 90 do 100 din ) . Ovde stvarno neko uzima debele pare na suncokretu.... a to niste Vi koji ste posejali....
 
Neznam dali ste u toku......
Juče video ovo:
11687289f381599a76298c25d13ae9d7.jpg


Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
Sta da prijavis kad nije jos sve skinuto??
 
To su pustli pojedini remetilački faktori, agresorsko fašistička đubrad koja radi protiv interesa sebe a i nas iako je ubeđena da radi za svoje(njihove) interese😂. To su gluposti koje su naterale masu njih da trče u trezor a ovi u trezoru nikad čuli za to.
Bilo je toga dosta samo druge fore.
 
Za cenu se glasalo tamo u aprilu. Sad je kasno.
ko je nama kriv sto je susa?
ljudi peglaju gotovo 25-26m pa i vise po 60 nesto dinara,to nikada nije bilo...ak obude tih 70 nesto jujuju
evo kod matica verujem da ce ici i cak do skoro 30m po jutru(mozda ga sjebe ova kisa)
kukuruza ce isto imati bar minimala 4 t po jutru a bice i do 6t
po ovim cenama bolela bi me patka za sve
e sad sto ce meni biti 300-500 kg prosek kukuruz jbg sta cu tu sam gde sam
 
Šandore, tih 100 dinara niko nikad nije video...

Послато са SM-A217F помоћу Тапатока
 
I meni je danas u bcm u idvoru isplaceno 60 dinara. Na pitanje o ceni o 73 i doplati, nisam dobio odgovor. Samo kao bice doplate, verovatno dinar dva...
 
Nego postavih pitanje u jeku protesta a niko nije dao odgovor ili komentar!? A pitanje je; KO JE NADUVAO PRICU O CENI SUNCOKRETA OD 100 din I VISE?!
 
Ма маркентишка патка,неко је негде начуо и то је одма кренуло као лавина. Уљари видели прилику мало подгрејали масу и то кад је кренуло јбг резултат се сада види. Код мене је била прича да су у Црвенки неки продали сунцокрет по 115 дин/кг и као одма купили свој комбајн. Уговор није могао да се прави испод 10 тона,а они су као 40 т уговорили. Када сам тражио број да и ја продам бар 20т никако да ми ико набави. Онда су сви полудели као ма биће то 120 дин у жетви,е какве су ту комбинације прављене на конту сунцокрета.
 
Ista priča bila kod nas pre par godina sa uljanom repicom. Bile prezentacije, obećavali kule i gradove.... Uljarice bačka konkretno je u pitanju.
Navukli ljude da seju, pa kad došlo plaćanja bilo ono što bi Šojić rekao
"polako s plaćanje"!
Ojadili ljude samo tako....
Preslikana situacija.

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh