Cena suncokreta 2022.

Dokle god ne potpisete ugovor cena vam nije sigurna. Na 100din ja nisam video nijedan ugovor. A to rekla kazala moze i 200din kad nema realizacije
 
Тако је без потписа и печата нема ништа. Мада шта је био проблем уљарама да неких 100т и плати неком своме по 115дин/кг кад су знали да ће им десетоструко бити враћено.
 
Popunili smo setvenu strukturu i unapred znaju koliko cega ima i mogu kalkulisati!
Poenta setvene strukture je samo to.
Daj da im uteramo svi i dogodine odemo i svi istu kulturu upisemo.Pa neka kalkulisu!

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Nema potrebe tako da se pate. Jedinon ako je toliko napredna trhnologija da prepoznaje zvakunkulturu, sto mislim da za sad nije realno. Dovoljno je da pitaju poresku upravu koliko semena kukuruza i suncokreta je prodato. To isto mogu da pitajuni za uljanunu repicu. Ostatak je ili soja, ili psenica/jecam. Ostale kulture su u jako malim procentima.
Mada se ja uopste nebrinem za njih, meni je za nas 😁
 
U razgovoru sa skladištarom rekao mi je da još uvek nisu dobili nikakva obaveštenja a da pretpostavlja da će morati papirološki da odrade koliko je ko imao kg pa da šalju podatke negde u neku bazu ili gde već.
 
Ovo kazem iz iskustva da ne grese.
Ta opcija nema na sajtu besplatno da se gleda.
Za jednu kulturu sam gledao i analizirao, bez greske su uradili. Pomesan je paradajz samo ocitali i to je bilo to taj hektar paradajza sto je ocitan umesto neke druge kulture.
 
Nazad
Vrh