Cena psenice rod 2022

Realno kad je u žetvi bila 35 din što je za 40% više nego u žetvi godinu ranije da li je i trbalo razmišljati o čuvanju ili je trebalo prodati?
 
Realno kad je u žetvi bila 35 din što je za 40% više nego u žetvi godinu ranije da li je i trbalo razmišljati o čuvanju ili je trebalo prodati?
Uvijek to tako. Ljudi misle da mora to ici na okrugle brojke..... Moze se uvijek kockati, ali sa ukupnom kolicinom robe kada je cijena dobra i nema signala za rast, onda je se suludo kockati se sa ukupnom koliconom.... Prodaj pola pa se sa pola kockaj.
 
Kada je čovek večito proklet!Bila 40 rsd, svima malo, biće 50-60 pa ćemo je prodati a ono sunovrat da su mnogi strašno poginuli na razlici u ceni!Uglavnom oni sa velikim količinama robe na lageru!
 
To si u pravu ali ajde realno kad je otišla na 41 koju su tu okruglu brojku čekali?
Ja sam 35 vagona pustio na 35,kad je nešto kratko bilo 41 sam sam sebi sve po spisku. Sigurno je ne bi ni po toj ceni prodao,sada ćutim i tešim se.
 
Lager je lutrija, nije orocena stednja.
Svi pamte lepe momente i pikove cena kad se nesto moglo prodati, ostatak niko ne pamti kad roba sa lagera bude jeftinija od zetve.
 
Kod nas 215 eura za najlosiji protein te 230 eura za najbolji protein. Cijene su bez pdv-a. Jos 20% ljudi cuva robu kod nas.
 
jednom recju nagrabusili smo ga,opet se ponavljam ko je pogodio vreme i na dobru cenu prodao svoju robu taj sad se smeska..

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
ja kazem ocu e da smo prodali po 41din kad nam nudili,tek on i sta bi bilo potrosio bi pare opet do sad

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Dobio sam proverenu informaciju. Terminski ugovori su poceli da se potpisuju,215e+pdv psenica,uljana repica 380e.
Kazu nece niko psenicu,nema trgovanja,a ugovaraju terminski. Kako nas kundače pa samo zvoni.
 
Sve mi se čini da nas spremaju za neki bedak od cene u žetvi....

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
sto kaze onaj na radi-u.. ma ne moze on mene da maltretira koliko ja mogu da **greška njemu zenu...

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh