Cena psenice rod 2014.g

Mislim da ce ipak biti veca cena od tih 16-18 din. koje se spominju.Manje je zasejano zita, bolest je veoma prisutna , retke su njive koje su potpuno zdrave, poplave i voda su takodje uzele danak, a i u okruzenju nije nista bolja situacija. Mislim da ce ovako biti:nece se znati cena dok se ne uhoda zetva, kada padnu prve procene roda, onda ce se okupljivaci sastati i doneti odluku o ceni.Plasim se da ce samo reci:psenica je loseg kvaliteta jer je bila bolesna, pa kome cemo je takvu prodati, bla,bla,bla.................::lose::
 
Mislim da ce ipak biti veca cena od tih 16-18 din. koje se spominju.Manje je zasejano zita, bolest je veoma prisutna , retke su njive koje su potpuno zdrave, poplave i voda su takodje uzele danak, a i u okruzenju nije nista bolja situacija. Mislim da ce ovako biti:nece se znati cena dok se ne uhoda zetva, kada padnu prve procene roda, onda ce se okupljivaci sastati i doneti odluku o ceni.Plasim se da ce samo reci:psenica je loseg kvaliteta jer je bila bolesna, pa kome cemo je takvu prodati, bla,bla,bla.................::lose::

Sve ce bagra da pokusa samo da nam neplate posteno........::samo bes::
 
Ala ste vi zestoki,vidi se da zivite u Srbiji,citam vase komentare i raspravljam se sa vama.Vi ste zamisljali da vam bude dobra cena psenice u Srbiji:ppozdrav:.Bolje posetite cika docu,malo da se dodje sebi i pogleda oko sebe.

Jos kao svi u glas"Necu da je dam,ima da stoji"i sta na kraju bude,ima da je date i po 10 dinara ako tako drzava hoce,ma lako se napravi mehanizam za tako nesto.

Nemojte se dzabe muciti,dobicete cir,popijte dve tri domace i cekajte zetvu i neku cenu oko 20 dinara.:ppozdrav:
 
Kada bi startovala iz neke bolje cene bilo bi diskutabilno dali ostaviti ili ne, ali iz ove niske startne cene naj bolje je ulagerovati par meseci i docekace sigurno boloju cenu :ppozdrav:
 
Rod psenice je vec prepolovljen tim sto su ljudi zaduzeni za seme, djubre, i hemiju. Kad se rod preda automatski se obracunava po trenutnoj ceni, a ono sto pretekne moze se ostaviti na lager. Tog su i otkupljivaci svesni i zato im je bitno da startna cena bude sto niza.
 
Nazad
Vrh