Cena psenice rod 2014.g

Mozda,nezna se,ali manje cu da propadnem,nemam je mnogo i nisam radio 15 puta zastitu kao neki,i nisam 6 puta preoravao....

U ala ste neki pesimisti,vi kao da bi voleli da bude 10 dinara
Neznam ko je tu pesimista,i ko bi voleo da je 10 din,ti budi ove godine patriota pa bolje pokloni psenicu nego da izjavljujes da bi sa 18din bio zadovoljan
 
Smanjujem zaradu,zadovoljan sa 17 dinara:haha:

Eto uvek vam malo,pa ja sa moje zemlje 8 klase proizvedem duplo manje od vas iz Vojvodine,nemoze vise da rodi,i imam subvenciju drzave istu kao i vi sa prvom i drugom klasom i zadovoljan sa 18 din,ustvari 17,smanjio sam,odrekao sam se krecenja kuce.:osmeh:
 
Uh ima tebe da pitaju za cenu,evo sve trce.Sta da ti kazem,cuvaj je dok ne bude 30 dinara.Do tad ce mo mi obicni smrtnici jesti ta gov..a:ppozdrav:

- - - - - - - - - -


Citaj malo bolje temu o subvencijama,stigli su do 6-7...:osmeh:maja

Ne znam gde su stigle isplat dotle... ovde ne...
A ovo sa 18 din... pa nemam reci, ja vise nemam snagu da ulazim u ovakve rasprave...

Da, u medjuvremenu 17... tek sad nemam reci... Na kraju ce biti kolega u pravu ko je pomenuo 10...
 
Smanjujem zaradu,zadovoljan sa 17 dinara:haha:

Eto uvek vam malo,pa ja sa moje zemlje 8 klase proizvedem duplo manje od vas iz Vojvodine,nemoze vise da rodi,i imam subvenciju drzave istu kao i vi sa prvom i drugom klasom i zadovoljan sa 18 din,ustvari 17,smanjio sam,odrekao sam se krecenja kuce.:osmeh:
Budi junak,i patriota pa daj to pokloni sirotinji i ne ku..či se više
 
Budi junak,i patriota pa daj to pokloni sirotinji i ne ku..či se više
Jedino sebi da poklonim,i ja sam sirotinja,mozda da te poslusam i da cuvam do bolje cene,kakve sam srece ima da ode u tom cekanju nakraju po 15 dinara:osmeh:

- - - - - - - - - -

Mozda su stigli na forum, samo na racune ne :haha: :ppozdrav:
To i mene muci,da sam predao za subvencije na forum sad bi racun bio pun,ovako sam ostao prazne kese za ovu godinu
 
Vode se konstruktivni razgovori na temu,dali dati psenicu dzabe ili je dati u kompezaciju za neke pare.Nemozemo da se usaglasimo oko cifre,trenutni raspon je od 15 do 30 dinara:osmeh:
 
I sad je tebi do sprdnje sa svima onima koji su sejali domace sorte?Kao nevaljaju,a ove iz usr..ne EU su pun pogodak.
 
Jel gledao danas neko Dobru zemlju na b92 i onog sto trabunja o ceni psenice od 16-17 din?
I kako su poplavljene povrsine zanemarljive da bi uticale na rod psenice u srbiji.......
 
Svako danas moze da jede g..na koliko hoce.Demokratsko vreme niko nikom ne moze da zabrani..
 
Poslednja izmena:
Izvinjavam se sto upadam kao padobranac,ali je opste poznato da mi kao narod mnogo volimo da kukumavcimo i ocekujemo od nekog da nam bukvalno nesto pokloni ili ispuni zelju.Kao svi rade sa gubitcima,nista im se ne isplati,a i dalje rade te iste poslove pa ko je tu lud?Covek kaze da je zadovoljan sa 18din,pa i sa 17din i sta sad tu da se raspravlja ako se njemu tako isplati i ima zaradu i njemu finu.Ja licno mislim da su cene niske,ali ok ako je nekome to dovoljno.
 
Nazad
Vrh