Cena pšenice rod 2021

Nije u temi ali na pumpama ludnica,ja sam uzeo vecu kolicinu danaas ali pumpe krenule sa zabranom tocenja u bidonima buradima u automobilima 20l max traktorima 50l kamionima 100l... ovi sa kanticama do 5l moze nista vise...situacija strasna

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Nije u temi ali na pumpama ludnica,ja sam uzeo vecu kolicinu danaas ali pumpe krenule sa zabranom tocenja u bidonima buradima u automobilima 20l max traktorima 50l kamionima 100l... ovi sa kanticama do 5l moze nista vise...situacija strasna

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
Koja pumpa,ja malopre sipao 400l na NIS-u niko ništa,a ni gužve nema.
 
Kod nas Mihajlovic izbacio od danas vazi ta uredba,a vidim jos ljudi pricaju za druge pumpe isto tako..ja natocio kod Miletica bez problema vecu kolicinu..sve zavisi i do pumpe

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Objava od danas, pumpe Mihajlović.
Knez petrol radi normalno ali su im najavili ograničenje za sutra. Nafte ima ali prodavci neće da trpe ovo ograničenje i prave veštačku nestašicu.
b707c8e3eb750792a57b759e59bf0414.jpg


Sent from my ASUS_Z012D using Tapatalk
 
Objava od danas, pumpe Mihajlović.
Knez petrol radi normalno ali su im najavili ograničenje za sutra. Nafte ima ali prodavci neće da trpe ovo ograničenje i prave veštačku nestašicu.
b707c8e3eb750792a57b759e59bf0414.jpg


Sent from my ASUS_Z012D using Tapatalk

Isto stanje i kod nas u Makedoniji, ove manje benziske pumpe prave vestacku nestasnicu kako bi stare kupjene zalihe prodale za visu cenu
Kod vecih nema limita

Inace sto se tice teme, oko 50.000 tona pcenice i 25k tona kukuruza Makedonija ce da uveze u naredni period iz Srbije
 
U Secnju kod nas nema euro diesel goriva,na Lukoil nema uopste,a na Knez Petrol dobio sam 130 litara i to je to,kao nema vise,samo u auto se moze sipati.Mislim da je to samo zbog navale ljudi kratka nestasica goriva,tj panike njixove,kazu trebalo bi vec sutra da imaju novog dizela na Lukoilu ,videcemo.
 
Drugar se danas raspitivao kod Kovačevića (Lipolist). Cena i dalje 30 din.
Rok za plaćanje od kraja prošle godine podignut sa 7 na 30 dana nakon prodaje.
 
Nazad
Vrh