Cena pšenice rod 2021

Videcemo se vrlo brzo.
Jeste napravili neku saradnju?
 
Danas 24,7 sa lagera i 8% pdv-a...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Svi se nesto ucutali kada na tom matifu krene u rikverc :):) Ja sam se pozdravio sa mojom psenicom, lepo se izljubili, zahvalili :):) Narucio drljacu, plug... do sledece godine, pozdrav svima
 
Nisam ja rekao da treba da ide u rikverc, nego samo primetio da ide u rikverc, a svi se ucutali. A ja bih voleo da bude 300e po toni da svi budu zadovoljni. Pozdrav
nerelano je otišla u samo kratko vrijeme. do proljeća se nadam ako budu 2 3 loše prenapuhane vijesti o koroni da će biti 280 285 eura pšenica i tada da se prelije na naše tržište. jer kad je bilo nekoliko dana 275 eura cijena nije se prelilo. a opet možda je ovo najbolja cijena koju ćemo dobiti pa ćemo mi ostali lošije proći nikad ne znaš. samo znam da su arende u okolici otišle na 300 eura a do prije 1 godinu su bile 200do 250....
 
Ja imam neki predosećaj da će pšenica za 1-1,5 mesec otići na 30 din. To bi bila jako lepa cena za ovu godinu.
 
Drugari moji ja bih zbog svih vas voleo da tako i bude. Aco Raic ako pogodim lako ćemo za kafane. A novembar će brzo da dodje. I eto te cene. To je moj predosećaj. Za nepunih 10 dana je porasla za 3-4 din tako da videćemo.
 
Nazad
Vrh