Cena pšenice rod 2021

Sad lepo odeš i tražiš svoju pšenicu nazad i vratiš im tih 20 din. Platiš im još 5% na ulaz i izlaz to je još 1 dinar. A ti je prodaš nekom trećem po 25 ladno i dobar si 4 dinara. Ja bi ovako uradio kad su toliko bezobrazni....

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Sad lepo odeš i tražiš svoju pšenicu nazad i vratiš im tih 20 din. Platiš im još 5% na ulaz i izlaz to je još 1 dinar. A ti je prodaš nekom trećem po 25 ladno i dobar si 4 dinara. Ja bi ovako uradio kad su toliko bezobrazni....

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
Puj pike ne važi se ono što je prošlo...
 
Za šta da ih tužiš?
Kada je u pitanju takozvana akontna cena neke robe ili usluga, to je ona cena koja je određena unapred i nije definitivna i obično je manja od one koja će biti utvrđena kao definitivna.

Na primer, kada se govori o akontnoj ceni maline, ona je na početku berbe manja nego na kraju sezone, i onda se može malina prodati po akontnoj ceni, ali uz kasniju doplatu kada na državnom nivou bude definisana regularna cena.,,,,,,,Ovo sam našao za malinu ko primer,ako je sad cena definisana na berzi 25 nemož baš toliko da podceni,.
 
Nisam pogrešio.U startu smo dobili 21 a 2.08. smo dobili taj jedan dinar.Imam sačuvane uplate u telefonu.Neko ne govori istinu ili smo mi sa nekim manjim količinama drugačije tretirani.Ne znam koji bi bio razlog da pišem neistine.Za mene je taj jedan dinar 10 842 dinara a u startu-5. 07. sam dobio 227.682 dinara pa izračunaj.
 
Čujem, ako je istina, da Mlin Đorđić - Glušci plaća 23,40 a braća Ružić 24, sve sa PDV.
 
Kod nas placaju neovisno o proteinu 20.60 eura plus pdv u hrbatskoj tako da dok te cijene ne budu cekajte jos. Ovo 23 dinara s pdvom je nikakva ciijena ili mijenjate firmu ili im recite dignu na 24.5 dinara ako hoce robu
 
Nisam jako dugo bio u Sidu koji je tecaj ako netko zna kad se sa hrvatskom kunom kupuje dinar jel 15 ili?
 
Nazad
Vrh