Cena pšenice rod 2021

Pala je cijena na matifu 4 i nesto posto, ali kod nas otkupljivivaci nude za protein 13.5 do 15. 5 neki mix ajmo reci tih proteina sa hl od 80 nude 20.66 eura netto a za losijo protron tipa 11 i hl do 76 nude 19 eura netto. Dobre cijene s obzirom da je matif pao, e sad da su cijene matifa u petak ostale zabovaj tjedan, cijena bi jos potegnula gore
Kratko je trajo pad evo već danas skok na 255 evra .
 
Sta kazu otkupljivaci?
30f16472bcb06cd84758beff8a07cd54.jpg


Послато са moto g(9) plus помоћу Тапатока
 
Hrvatska ravno 20 eura netto plus pdv za protein 11 posto ako imate vecu kolicinu robe. Ako mi zadrugavto ponudi prodajem jedan dio robe ostalo cuvam pa kako mu bude
 
Za dva dana sa 255 otišla na 275 nevidi se kraj,nebi me čudilo da do kraja meseca predje 300 evra ,ovaka potražnjanja nije bila davno.Čak me i nečudi sve je skočilo što nebi i ona.
 
Za dva dana sa 255 otišla na 275 nevidi se kraj,nebi me čudilo da do kraja meseca predje 300 evra ,ovaka potražnjanja nije bila davno.Čak me i nečudi sve je skočilo što nebi i ona.
Ne vjerujem bas da ce na 300.... Evo pada sad malo, nego bojceticu s obzirom da si u ovim vodama trgovanja ako citas ovo jel vasi otkupkjivaci na dnevnoj bazi prate kretanja ili bolje receno sad kad je u kednom trenu psenica bila 279 eura na matofu al ajmo jj zadrzazi reačno na 265 270 eura koliko se sad moze dobit za ozbiljnu kolicinu tipa 400 tona novaca?
 
Upravo zavrsio razgovor sa firmom Zito-Dunav iz Batajnice, tj. zvao sam kod Barisica na silos. Placaju 23 din.sa pdv-om. Isplata 10-15 dana. Imam i neke neproverene informacije da je u Pecincima 24din.
 
23 s pdvom je nikakva cijena s obzirom na ove sadasnje cijene tako da ili mijenjaj firmu ili sacekaj jos ponedjeljak utorak da vidis hoce oni mrdnuti sta
 
To da neko nece dobiti trzisnu cenu je upitno,to moze neki otkupljivac da uradi ove godine npr,sledece se cese pi glavi,svakako se oni pratee sa cenama,da je psenica na berzi 24 bez pdv npr,a da otkupljivac placa 21,to nece vodu da pije,i nije vise ni 24,presla je

Послато са moto g(9) plus помоћу Тапатока
 
Čim je vaša roba u magacinu "otkupljivača" vi tržišnu cenu nećete dobiti. Kada svi počnemo da čuvamo svoju robu u svojim magacinima tada će te videti pravu potražnju robe i prave cene. Inače juče mi je za pšenicu sa kućnog lagera nudjeno 24,1+pdv. Hl 81,vlaga 10,2.
To je prava cijena i ja bi prodao po tpj da mi ponude
 
Pitanje je samo gde je zavrsila nasa psenica placena po 20 dinara i da li je uopste prodata ili isplacena od strane otkupljivaca po 20 i sada ceka na njihovom lageru cenu koja je vec sad oko 25 dinara s tim da oni na kolicinu sigurno mogu i vise.
 
Nazad
Vrh