banePA
Član
Bilo bi lepo kad bi tako moglo da se uradi. A od svega sto moze da se desi je ili da svi ćutimo i nikom ništa, ili da se pobunimo nas šaka jada, i onda izadje ministar i kaže evo pomoći ćemo , otkupiće robne rezevre neku mizernu kolicinu ukupnog roda po toj ceni i eto




