Cena pšenice 2026

Bilo bi lepo kad bi tako moglo da se uradi. A od svega sto moze da se desi je ili da svi ćutimo i nikom ništa, ili da se pobunimo nas šaka jada, i onda izadje ministar i kaže evo pomoći ćemo , otkupiće robne rezevre neku mizernu kolicinu ukupnog roda po toj ceni i eto
 
Da nema subvencija po hektaru,mnogo bi se lakše resio problem sto se cene tice,ovako država ima alibi,daju seljacima oko 40000 a za uzvrat,cena moze da bude 5 Dinara,niko se nebi bunio.
 
Nazad
Vrh