Cena nafte

Pa da je na dole zvonili bi na sva zvona! A ovako samo jednom kažu u vestima pa ko je čuo čuo a ko nije.... videće na pumpi....
 
pa to je zbog onih 2000 vise za subvencije, gde mozes sa lopovima da se izboris moraju da te podkradaju na bilo koji nacin.
 
NJUJORK, 6. januara 2010. (Beta-AFP) - Cena barela sirove nafte danas je, prvi put od oktobra 2008. godine prešla 83 dolara. Cena je danas skočila za 1,41 dolara, na 83,18 dolara koliko na Berzi u Njujorku - Nimeks (Nymex) košta barel lake nafte za isporuku februara
 
Ovi nasi kokosari iz vlasti ponovo poskupeli benzin i naftu :zli: :zli: :zli: ::lose:: ::lose:: ::lose::
 
Sledeće nedelje nafta opet skače. A čuo sam da i vlasnici pumpi zahtevaju neku korekciju cena, kao već 5 godina imaju iste marže...
 
Farmer II je napisao(la):
A čuo sam da i vlasnici pumpi zahtevaju neku korekciju cena, kao već 5 godina imaju iste marže...
cene nisu ograničene.mogu da prodaju benzin i po 1000din/l. ako neko hoće da ga kupi.
 
mi smo juče uzeli 1000l nafte (D2) za 77 meteri kukuruza, odnosno ako se kukuruz računa po 10,5 koliko ga plaća taj čovek to izađe 80850 dinara ili 80,85 dinara/litri. Neznam koliko je na pumpam mislim da je ovo povoljno, još čovek dovozi kući...
 
Ovi nisu normalni...benzin ce otici na 113 din.uskoro!Primera radi prosli put kada je sirova nafta bila oko 150 $/bar kod nas je benzin bio 112din!A sada cujem da je sirova nafta pala na 77$,a benzin 110 din. Kakve su ovo dzukele koje kroje cenu... :zli: :zli:
 
Kupis konje i njima obradujes zemlju netreba ti nafte samo trava a drzavi ono sto ostane od trave.
 
Nazad
Vrh