Cena malih prasića na tržištu

Sve je ovo je*ena igra.A najvise je do ove situacije trenutne u svetu.

Ali zbog previsoke cene prasadima sa farme, ljudi ce se vratiti da uzme gde god bude bilo.Znam i sada coveka koji ima 500kom u turnusu a kupuje robu iz otkupa sa svih strana, ali od istih ljudi uzima zadnjih par godina, e sad mozda i oni za njega urade sve vakcine kod prasadi ja to ne znam, ali uvek se javljaju neki problemi.
 
Drugar moj ako tako bude ja ću sam sebe da boljubim u **greška :ppozdrav: :haha:
Znas sta je tu problem kolega Zeka je uradio sve vakcine ne znam sad za tebe sta si sve uradio i nemoj da zaboravis jer je kod njega stocarski kraj gde svako domacinstvo tovi svinje pa tamo idu svinje samo tako.
Ja da imam ovde kod mene njegovu robu ili neku drugu pa da prodajem 50kom po toj ceni nema sanse nikome da uvalim to.
 
Poznanik je uzeo sa mini farme 340din 25kg juce.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Још би се сложио са вама да нема једне ситнице.
Броја прасади која се купе одједном.
Један нераст врхунске генетике иде на 12-13 крмача ф-1. Добијете доста прасади од мање крмача која имају страва индекс и сви су као пресликани.
Прасад у пар дана старости. Сви стижу у исто време.
Обележена и вскцинисана прасад. Око 12000 динара је 50 доза вакцине. Кад се све сабере...

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Badovinci , Crnobarski salas ,Dublje ,Klenje ,Bogatic ..... po papirima iz vet. stanica 150000 kom. godisnje kupe sa strane plus prasici iz lokalnog odgoja.
 
Evo juce prodao poznanik prodao sa po 340 i 360din prodaje se prasad samo tako.
 
Nazad
Vrh