Cena malih prasića na tržištu

dfiskal je napisao(la):
Postovani,
Pazljivo citam, i kod nas je cena 160 i ide gore...Bolja varijanta od 120,00 i nema ih...Moja predvidjanja su ,koliko vidim,tacna,znaci za 3 dana porast od 50 din... ::novac:: ::novac:: ::novac::
A to znaci , sada polako imamo i prasice i cenu.... :cool: :cool: :cool:

Misa


Post je spojen: [time]1298603973[/time]
_________________________________________________
P.S. Imas robu (kvalitet) imas i cenu ,,jbg zakon je zakon, pa makar bio i ekonomski :kisa: :kisa: :kisa:
Boze daj iz tvojih usta u bozije usi :D :ppozdrav: inace smo ga ugasili ..
 
Nikola.KV je napisao(la):
Veceras Kv lose,malo prasadi a puno kupaca.I na kraju nista :sta:
Nisu hteli matrapazi da plate 160 din,pa otisli.Prdalo se par na krcmu.
mira je napisao(la):
Kraljevacka pijaca, 25.2.2011.
prasad-120 din/kg
tovjenici 120 din/kg
Posto ne idem na pijac , sta je od ovoga cena na Kraljevackoj pijaci ?.?.?.
 
Ko je morao prodao je i po 120, ko nije- vratio je kuci da ceka cenu.Nikola lepo kaze da sverceri nisu hteli da plate realnu cenu.
 
dfiskal je napisao(la):
prezalj je napisao(la):
U sustini cena je ista kao i pre par nedelja,jer dzaba sto podizu cenu kada niko ne kupuje.
Polaka ,za par dana pocinje prva nedelja posta .....polako, "odrzavaj tezinu"
I sta ces dobiti onda? Glavni kupci su pecenjari,i oni diktiraju cenu.Kad pocne post,kod njih opada posao,i obaljuju otkupnu cenu.I sta da odrzavas,koju tezinu?Za koji krasni?
Ove godine je puklo skroz,mozda cena bude bolja polse posta,ali mozda.
 
U mom mjestu je mala pijaca tako da nije relevantna,ali
prasići 3,50 KM=170-180 din. Takođe mala ponuda.Ljudi ih samo što ne zamrzavaju do Vaskrsa.
Post je spojen: [time]уторак, 01. март 2011. 11:54:17 CST[/time]
_________________________________________________
 
Nikola.KV je napisao(la):
dfiskal je napisao(la):
prezalj je napisao(la):
U sustini cena je ista kao i pre par nedelja,jer dzaba sto podizu cenu kada niko ne kupuje.
Polaka ,za par dana pocinje prva nedelja posta .....polako, "odrzavaj tezinu"
I sta ces dobiti onda? Glavni kupci su pecenjari,i oni diktiraju cenu.Kad pocne post,kod njih opada posao,i obaljuju otkupnu cenu.I sta da odrzavas,koju tezinu?Za koji krasni?
Ove godine je puklo skroz,mozda cena bude bolja polse posta,ali mozda.

Moja pretpostavka je , da ce sada poceti da kupuju ljudi , koji zele da uhrane za sebe, i da su oni sada ciljna grupa ,a ne pecenjare.... :sta: :sta:
 
Stavio sam pre neki dan u vojvođansku svaštaru da prodajem prasiće po 150 din. Zovu ljudi ali kao svima je daleko da dođu po njih! Zvalo me dosad njih tridesetak!
 
prasici od 18-25kg cena 130din. tovljenici od 95-125kg cena 115din. placanje odmah otkupljuje konktakt iz Adorjana tel.024 884 149 :udri:
 
Nazad
Vrh