Cena malih prasića na tržištu

kod mene od 160 do 180 dinara.
ovo su moji preključe zaljučeni i biće za prodaju sa 20.-ak kilograma.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9JyKAuvCLx8[/youtube]
 
BANE IVANOV je napisao(la):
kod mene od 160 do 180 dinara.
ovo su moji preključe zaljučeni i biće za prodaju sa 20.-ak kilograma.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9JyKAuvCLx8[/youtube]

Dobra ti je roba,kad mislis da ce biti za prodaju?
Mislim za koje vreme?

@ vladar
Hoces da se kladimo da ce tovljenici biti i prilicno vise od 150 dinara,uskoro,za 3-4 meseca?


Ovo ste mogli reći i bez citiranja snimka. Znali bi na šta se mislili jer je post za postom.
Z.K.
 
U Borči, Ovči i okolini, cena varira. Posto ih dugo vec drzimo, provereno je, pa imamo manje vise dobro interesovanje. Ja sam npr prodao juče dva komada, prosek 23 kg, po 200 din.
 
Postovoni,
I posle Misa gresi,jbg..Na osnovu reprezentativnog uzorka,sto se tice trenutene ponude prasica od 20-23, pre 5-6 dana je to bilo,pokazalo se da bi trebaola da bude cena malih prasica 180-200 din.naravno to mi niko nije verovao...I eto proslo je 5-6 dana ... i sami vidite sta se desava , to je sustina...nema niko vise prasica za 120,00 ...a moze da se proda za 180-200,00 , to je sustina..
Nadam se da sa sada bio jasniji i pozdrav :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:, a ako ne brisi...pricam srpski
 
Sad me zove jedan čovjek traži prasce.Kaže danas bio na pijaci NEMA PRASIĆA!!! E sad kad je on došao (možda kasno), :sta: možda je bilo prasića al za koje ::novac:: . Uglavnom ili prasića nema nikako ili je cijena PORASLA. Ja nisam bio na pijaci ali se tu nešto kuva. biće ::novac::
 
Danas sam kupio 5 komada,84kg,prosek 17kg,po 140 din.
Inace,bilo je i po 130 din,malo slabiji kvalitet,do 20kg.
 
Kod nas 170.Kupuju veci tovljaci,ne nakupci.Sto rece kolega nesto se kuva.
Informacije radi u Crnoj Gori od 3 do 3.5 evra,a tovljenici 2,5.E to je vec nesto.
 
Zasto svi gledatr Crnu Goru,Bosnu,Bugarsku,Madjarsku,,,?
Ljudi ovo je Srbija i mi smo uvek terali ka kur.. ,zato je kod nas ovako kako jeste ::lose::

Cena ne promenjena :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh