Cena malih prasića na tržištu

Zavisi, ovde idu od 120 dinara do 200, ako imas par komada extra klase
mozes dobro da ih prodas, ako imas od 20 do 200 komada, pa ti jos frka,
cena je 120, 130 do 150 dinara maximum
 
Ja od nedelje poklanjam :haha: :haha: :haha:

100,110,120,130 ko koga zajebe tako je kod mene,a ove vase cene su neverovatne, Da li mi zivimo u istoj drzavi?


Odakle ste Vi Dobri ljudi?
 
prodao lokalnom nakupcu (krasic) 25 komada za 135 din pare 15 dana (u praksi i do mesec dana), prosek 28 kg.
 
Ja mislim da od Nove Godine nece biti neke vajde sto uhvatimo sa cenom za sleve to ce biti vrh,tako je barem kod mene,a matijevic je kod nas nakupovao prasadi za 2 Nove Godine.... I tako stalno e sad ako ljudi bas budu jeli prasetinu....ali :nono:
 
crni gruja je napisao(la):
malopre prodao prasice ..prosek 28.kg..bednih 115 .din...Milose da li mi zivimo u istoj Srbiji....sjebo nas zemljotres i cene su podigli u prodanicama a ziva stoka bedne cene :haha: :haha: ::lose::

Živimo,živimo.Ali je kako ko koga zajebe kod nas.Ja reko da nedam moje ispod 200 dindži pa kako god.Može samo preko 200. :haha: :haha: :D
 
ma ne mogu da ga zajebem..nikako...on placa i sve otkupljuje na 110.din. nemam ih vise ..do NOVE GODINE samo da nadjem kupca van Kraljeva.. da me ne ucenjuju..tanak sam sa zivcima.. ne razmisljaju da mogu da mu se najebem familije..ucenjuju a ja zivcan kuku meni do boga ako poludim preturicu mu kamion a njih da ne vidim ..ni blizu Kraljeva :bravo: :bravo:
 
Nazad
Vrh