Cena malih prasića na tržištu

KishRobert je napisao(la):
eto ti...neznas da objansis...k'o o vicu.sto znam dobar vic,steta sto mu kraj neznam!
Ma hteo sam reci da se trenutno nama malima ne isplati , kao uz foru nek jedu deca ne zameri
 
kod nas je stanje sledece:malih prasica nema ni za lek,a ovi oko 20kg. ima po ceni od oko 160din/kg.zainteresovani mogu mi :cao:se obratiti,posto imam farmu prasadi.pozzz
 
Bili mi danas nakupci, nude mi 110-120 din za kg prasića od 12-13 kg. Samo sam im lepo pokazao gde se nalazi kvaka sa druge strane vrata!!! :zli: :zli: :zli:
 
savak je napisao(la):
Bili mi danas nakupci, nude mi 110-120 din za kg prasića od 12-13 kg. Samo sam im lepo pokazao gde se nalazi kvaka sa druge strane vrata!!! :zli: :zli: :zli:

Nedaj za te pare NIKAKO NIKOM,ja bi ih klao svaki dan po jedno ali ne bi dozvolio da me tako jebavaju.
 
MILOŠ D.T je napisao(la):
savak je napisao(la):
Bili mi danas nakupci, nude mi 110-120 din za kg prasića od 12-13 kg. Samo sam im lepo pokazao gde se nalazi kvaka sa druge strane vrata!!! :zli: :zli: :zli:

Nedaj za te pare NIKAKO NIKOM,ja bi ih klao svaki dan po jedno ali ne bi dozvolio da me tako jebavaju.
Prije bi dao sirotinji džabe ,nego njima za 120
 
Ja juce poterao moje kod otkupljivaca,kad se sretoh sa nakupcima.Na kombiju mi Zr table,pa me pitaju posto sam placao prasad kad mi se isplati iz Zrenjanina da dodjem u Kraljevo.Rekoh po 140,a manje 150,u Vojvodini su 200,pa mi se zato isplati.
Oni me pogledase,neznaju me,al im sumnjivo.Posle cuo placali po 130,a do tad 110-115 :haha: :haha: :haha:
 
ja sam moje rasprodao po 170-180,bili su tu od 25 do 28 kila,drugar mi kaze da su u pancevu od 180 do 200 din
 
ne treba davati prekupcima.. da se organizujemo i da teramo na pijac.. nemam atestiranu prikolicu... pa sam zato bio prinudjen da dam njima .. nekako cu da se snadjem pa da teram na pijac nista ne mogu da izgubim (samo cu postignem bolju cenu) :cao: ::namigivanje::
 
Nazad
Vrh