Cena malih prasića na tržištu

Da stvarno je rano pripuštena izgleda ,koliko komada ima ?? Koliko si platio ??
 
Prethodne fotografije krmače sa prasadima je školski primer prasadi sa livrejama. Livreje su šare na telu prasadi, karakteristične za divlju svinju i primitivne rase domaćih svinja. Ove šare su pomagale kod kamuflaže mladunaca kako bi se lakše sklonili od predatora. Ova životinja ima sigurno udeo gena mangulice a možda čak i divlje svinje, a možda je i atavizam, mada najpre će biti ovo prvo. Baš zanimljive slike. :ppozdrav:
 
Izvinjavam se nisam video taj post ,samo je bitno kakp će kasnije napredovati pošto su mangulice poznate po tome da im treba vremena,po meni je to dobra trgovina za vas !!!

- - - - - - - - - -

Jel ima još haha ??
 
Sto posto je ovako krmaca je Durok a brav je bio divljak 1000% danas sam bas malo gledao i raspitivao se,malo mi je sada krivo ali ok,sledeci put ce biti bolje :osmeh:
 
Ljudi,da ovi prasici ne postanu agresivni posle,ipak vuku na divljake?Izvinite za ovaka glupa pitanja.. :ppozdrav:

Hehehe! Ne sekiraj se nece, vuka kad odhranis u pitomoj kucnoj atmosferi, bude mirniji i umiljatiji nego pas, pa sto ne bi i divlja svinja. Jedino ce slabije napredovati i nista vise. Mada ako ih budes prodavao, mozes da ih proturis kao divljac, koja je znatno skuplja. :)
 
juce ustao ranije pa isao do stocnih pijaca kod nas sa kolegom da kupi prasice dobro nisam pao u nesvest kad sam cuo cene... tj na kilo ne mozes ni da kupis nego svi prodaju na par... tek odbijeni tesko da neki ima 10 kg (a nema) za par 8000 i sto je fora ide.. znaci u prevodu tu se krece oko 400 din kg i prodaje se, a do 15 kg prase ni jedno se nije vratilo kuci... ovi tezi su vec kilavije isli, preko 100 prasica je prodato.. ne znam sta je sa ljudima, kao da ce smak sveta..
 
Nazad
Vrh