Cena malih prasića na tržištu

kod nas su 2e prasci od 18 do 3o kg i slabo šta ide,tovljenika ko u priči po 1,7e kg ali slabo ide nema narod para.meni u subotu dolazi podmladak mladi nerast križanac pjetren-durok težina 40 kg cijena 2,5e kg i 5 nezimica 40 kg težine cijena 2.2e kg
 
Kod nas ujutru pijaca,pa cu znati cene,ali mislim da prasici nece ici preko 280din/kg oko nove godine
 
jutros na pijaci prasici od 230 do 250din,zavisnosti od kilaze,cena skocila u odnosu na proslu nedelju....
izgleda da ce biti ::novac:: oko nove godine :ppozdrav:
 
Leskovac danas 250.00 rsd,ja moje prodao po 300.00 din ljudima za priplod iz ukrstanja krmaca Jorksir x nerast Nemacki landras.
 
Vec dva dana zovu neki ljudi za prasice koji su mi od 30 do 35 kg i rekao sam da je cena 350 din, a oni zapeli da dodju da vide jer kazu da nemogu da nadju prasice cena nije bitna kazu... sutra cemo videti... dal je moguce?
 
Vec dva dana zovu neki ljudi za prasice koji su mi od 30 do 35 kg i rekao sam da je cena 350 din, a oni zapeli da dodju da vide jer kazu da nemogu da nadju prasice cena nije bitna kazu... sutra cemo videti... dal je moguce?
Zemljak sta je tebi.. nema te nema ali kad odvalis ja za malo da se preturim sa stolice ...
 
Zemljak sta je tebi.. nema te nema ali kad odvalis ja za malo da se preturim sa stolice ...
Pa bese se zaletelo prosle nedelje, ali sada vidim da je bila varka. Cujem da vi u Kraljevu i dalje dajete po 230 do 250... Imam zakazano narednih dana po 280 a kilaza je od 30 do 38 kg. Nazalost traze se muski za dogodine ali meni su vise zenski.Oni ce otprilike ici i nesto nize, verovatno po 260 kako mi je stara musterija, pecenjar, obecao.
I sada da ne bude opet cuda otkud tolika razlika od Kraljeva na 80 km. Zale se da je skup transport, inspekcija, milicija, a cesto imaju i uginuca u transportu.
 
Nazad
Vrh