Cena malih prasića na tržištu

Danas na Sabackoj pijaci, solidna ponuda. Ali veoma losa potraznja. Cene ljudi 220-230 din, ali slabo se kupuje.
 
I ovde juce na pijaci neki prodao po 200,00 26-30 kg kaze nema gde da ih vrati kuci,ja prodao 2 po 250 i jednog za 5000 negde oko 21-22kg. Ponuda odlicna ali retki kupci, kod mene sve cigani pazarili da imaju za danasnji praznik pa tako sledece pijace mogu samo da se besim jer ne verujem da cu ista prodati,nakupac kupuje samo manje prasice ostalo ga ne zanima
 
Zajecar>komsija oterao 10 kom od po 25 kg i tri od po 120 kg puna pijaca niko da pita cenila se prasad 230 tovljeni 160 ali je sve vratio kuci izvinjavam se svima na interpunkciji a bas me mrzi i onako bodem jednim prstom ko corava kokoska zrno
 
U Bogaticu jutros ludilo.Prasici od oko 25 isli na kraju pijace i po 270,mali 7-8 kg po 3500,dosta se vratilo bez kupljenih prasica
 
Danas mi komsija, kasapin, nudio avans, po 280 din, na nevidjeno za prasad za Bozic. Imam 22 kom oko Bozica ce biti 25-30 kg.Ne znam sta da radim? Plasim se, dacu mu, a cena otici gore, pa se posle kajati!!?
 
Nazad
Vrh