Cena malih prasića na tržištu

Ne bih ni ja dao , ali svi box-vi zauzeti , a imam prasad koja stizu za pred NOVU GODINU, koje ssam morao da odvojim od krmace .. e sad da je leto napravio bih napolju jedan box , ali gotovo stize zima ...
 
Somborska pijaca malo živnula nekoliko njih donelo prasad , poćeli sa 220 din. ali uglavnom išlo za 200 - 21o din/kg . Dali je to oporavak tržišta , videćemo . . .
 
Ja sam danas kupio 19 kom po220din prosek 17kg deset kom durok ostali mesanci landras hemsir nije bilo nekog veceg izbora
 
Ima li ljudi vesti o ceni prasica na pijacama iz Krusevca,Paracina,Cicevca.Nisam, u toku,bio sam na putu ovih dana,a stizu mi 25 kom..Ovde jedan nudi 180,ja se nadam da bar 200 din. izvucem na kvalitet.
 
Pa to je otprilike to,malo fali od 200 din.Neznam koliki su ti troskovi oko papira po kg?.Ako ti treba za sledecu turu,javi mi na pp,mogu da ti posaljem fotografije(takodje extra roba) i ostale informacije.Ja sam od Krusevca na nekih 35 km,a ima ovde jos kvalitetne robe.
 
Pa to je otprilike to,malo fali od 200 din.Neznam koliki su ti troskovi oko papira po kg?.Ako ti treba za sledecu turu,javi mi na pp,mogu da ti posaljem fotografije(takodje extra roba) i ostale informacije.Ja sam od Krusevca na nekih 35 km,a ima ovde jos kvalitetne robe.

Papri se hvataju nekih 10centi po kilogramu, ok javljam se bice na proljece dosta posla sad losije ide.
 
Nazad
Vrh