Cena malih prasića na tržištu

Sad mi ode drugar nakupac.Kaze da je uzeo u Rumi male prasice po 190.Nije kaze skoro toliko placao.Kaze sever se ispraznio i manjka prasica.A nece kaze na jug.Losi prasici ili je bar takvo njegovo iskustvo.
Dakle, na severu kukuruz jefin i skupi prasici, i nema ih. Na jugu, kukuruz skup, a jeftini prasici, i ima ih. Koliko kapiram, holesterol ce da skoci. A svi se lecimo iz istog zdravstvenog fonda. Hm.
 
Dakle, na severu kukuruz jefin i skupi prasici, i nema ih. Na jugu, kukuruz skup, a jeftini prasici, i ima ih. Koliko kapiram, holesterol ce da skoci. A svi se lecimo iz istog zdravstvenog fonda. Hm.
To je realnost u Srbiji.Logika zaboravljena odavno.Nema tu nikakve kalkulacije.Radis,prasis,ranis i gledas u pasulj.Do juce je na tom istom severu bilo po 120,a tovljenici bili najskuplji.Zbogom pameti.Ko ima petlju i novca da finansira,nek hrani.Uz mnogo srece moze i zaraditi.
 
Spremni za prodaju, a cena nikakva!

---------- Poruka napisana u 17:09 ---------- Prethodna poruka je at 17:06 ----------

Hteo sam slike da ubacim ali ne znam kako ide.
 
jucer su kod mene trazili u selu po cijeni od 17 kn (cca 235 RSD) daj boze da ova cijena potraje (visa moze ali dolje ne) jos barem desetak dana jer imam15 komada koji bi u tom roku morali ici van
 
Nazad
Vrh