Cena malih prasića na tržištu

@crni gruja

Hajde jednom i tebe Bog da pogleda, salim se druze valjda ce i nama jednom krenuti.:ppozdrav:
 
170 din vec dve nedelje je ta cena,videcemo sta ce biti u subotu na pijaci dal ce ici gore
 
odlicno ...hahahha...bice 200-220 na komad...za Novu i Bozic... (21 kg X 200=4200 rsd..)... (21 X 180=3780 ) razlika 420 rsd..dva pica u kaficu....svako daje ako kupuje po jedan komad...i ako je kvalitet,,naravno
 
Kod mene je vec krenula gore cijena , danas sam imao ponudu za 2€ (prosli tjedan je bilo cca 1,65€) po kg, ali ih nisam dao cekam slijedeci ponedjeljak da vidim cijenu na sajmu, leglo je 9 komada ujednaceno a od toga 8 muskih sadasnja tezina im je negdje 26 kg prosjek.
 
Danas dosli bosanci i traze prasce za Sv.Nnikolu nemogu da nadju ja ijvadio cetvoro manjih iz tova 32kg po 180din i ovna 70kg po 190din kad su videli koloko izlazi zamalo da popadaju
 
Nakupci nude 150-160 din.Meni ponudio jedan od njih 170 din. prasići (35 kom) prosek 22 kg jorkšir x pietren ekstra roba...dobio odgovor ukratko "prijatno i doviđenja"
 
Nazad
Vrh