Cena goriva

Meni je nesto malo cudno u vezi precednika u republici Srbiji. Ako uzmemo clanove ovog foruma kao reprezentativni uzorak gradjanstva Srbije (ono jest' da svi imaju isto zanimanje) primjecujem da niko ovdje nije napisao nesto pozitivno za precednika, niti je podrzao njegovu politiku i postupke. Onda se pitam pa kako taj jase vec deceniju? Nesto tu nije u redu, ili glasanje nema veze ni sa cim, tj to je sviranje sebastijanu a neko sa strane odlucuje, ili se svira jedna pjesma za javnost, a drugo se radi iza paravana. Jbm li ga, ili ja grijesim?
Na izbore više niko i ne izlazi osim SNS brigade i familija opozicionara.

Odavno je poznato da ovu vlast ruši velika izlaznost.A i nema više za koga da se glasa,jer niko ništa konkretno ne predlaže sve same prazne priče.
 
Meni je nesto malo cudno u vezi precednika u republici Srbiji. Ako uzmemo clanove ovog foruma kao reprezentativni uzorak gradjanstva Srbije (ono jest' da svi imaju isto zanimanje) primjecujem da niko ovdje nije napisao nesto pozitivno za precednika, niti je podrzao njegovu politiku i postupke. Onda se pitam pa kako taj jase vec deceniju? Nesto tu nije u redu, ili glasanje nema veze ni sa cim, tj to je sviranje sebastijanu a neko sa strane odlucuje, ili se svira jedna pjesma za javnost, a drugo se radi iza paravana. Jbm li ga, ili ja grijesim?
Mnogo puta sam sebi postavio ovakvo pitanje ali kada izađem iz kruga ljudi sa kojima imam slične stavove vidim koliko ljudi veruje tom čoveku .Ne veruju oni Brnabi ,Vulinu i ostalima ali "Vučka mu ne diraj"........................
 
Ma nisam skoro bio u drustvu gde ga neko podrzava sem mog djeda!!
Svi psuju drzavu, vlast, vodju..
Ja pitam, ljudi ko ga glasa kad nas on vodi jos uvek a niko ga ne voli?
Iz grada mislim da ga glasaju, ima i onih sto ne bi menjali nista, a tek njihovi botovi



Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ако је веровати подацима о продаји горива ни њихови гласачи им не верују кад су толико горива покуповали.
Oni počevši od samog vrha ne veruju jedni drugima.Večina njihovih glasača koji sipaju za 1000 din će da bude zadovoljna i da misli kako su spašeni.

Dok će privreda da nosi ovo na ledjima zarad socialnog mira,e sad neke grane mogu da izdrže ovaj udar tako što će da dižu cene.Jutros zovu iz udruženja tž(taksi) od srede nove cene starta i km.

I tu ne može ništa,Al će zato gradski prevoz da trpi zarad socijalnog mira.Ovo je raspad privede kao takve i ovim debilnim merama samo produžavaju agoniju.
 
Meni je nesto malo cudno u vezi precednika u republici Srbiji. Ako uzmemo clanove ovog foruma kao reprezentativni uzorak gradjanstva Srbije (ono jest' da svi imaju isto zanimanje) primjecujem da niko ovdje nije napisao nesto pozitivno za precednika, niti je podrzao njegovu politiku i postupke. Onda se pitam pa kako taj jase vec deceniju? Nesto tu nije u redu, ili glasanje nema veze ni sa cim, tj to je sviranje sebastijanu a neko sa strane odlucuje, ili se svira jedna pjesma za javnost, a drugo se radi iza paravana. Jbm li ga, ili ja grijesim?
Izlaznost bude jedva 50 %, on od tog procenta nakupi pola, sto znači da ga podržava 25 % e sad i u tih 25 % je dobar deo pokraden, što od ljudi iz inostranstva koji ne glasaju ili odavde ljudi koji više nisu živi ali se mulja sa tim. Onda je tu armija zaposlenih preko stranke koja mora da glasa i da ide na mitinge inače ostane šangarepa u rukama, ima i ko je ubeđen u tu politiku. I dosta starijih ljudi glasa za njega 70+. Pa onda se kupuju glasovi za 2000 dinara u blizini biračkog mesta, toliko košta naša budućnost to nam je cena. Stalna kampanja,laži, prevare, razbijanje opozicije, pa onda prave njihovu lažnu opoziciju/stranke koje i finansiraju..dno dna!
 
Na izbore više niko i ne izlazi osim SNS brigade i familija opozicionara.

Odavno je poznato da ovu vlast ruši velika izlaznost.A i nema više za koga da se glasa,jer niko ništa konkretno ne predlaže sve same prazne priče.
U dve recenice sam sebe demantujes. Ako ih rusi velika izlaznost a jesi za rusenje izadji i glasaj protiv njega. A ta demagogija da nema za koga i da su prazne price je u stvari prazna prica. Poenta je ovo promeniti pa kad bude neka smenjiva vlast poput Tadiceve ponovo na izbore pa glasaj za koga volis-hoces.
Ako stvarno mislis da nema za koga onda nista, nek vladaju ovi dozivotno, ionako vladaju ko u carevini...
Ugledni poljoprivredni proizvodjaci kako rekose iz Jovanjice.
I da, poslusaj Mariniku, mnogo toga konkretno predlaze!
 
U dve recenice sam sebe demantujes. Ako ih rusi velika izlaznost a jesi za rusenje izadji i glasaj protiv njega. A ta demagogija da nema za koga i da su prazne price je u stvari prazna prica. Poenta je ovo promeniti pa kad bude neka smenjiva vlast poput Tadiceve ponovo na izbore pa glasaj za koga volis-hoces.
Ako stvarno mislis da nema za koga onda nista, nek vladaju ovi dozivotno, ionako vladaju ko u carevini...
Ugledni poljoprivredni proizvodjaci kako rekose iz Jovanjice.
I da, poslusaj Mariniku, mnogo toga konkretno predlaze!
Aha,hoće to tako.To je najveća glupost na koju igra ova opozicija,samo da ih skinemo pa posle lagano.

Ovom društvu treba promena sistema,a ne da se igramo red Marinike red Djilasa.

Ta opšta mesta kad oni odu biće bolje,aha a kako?
 
U dve recenice sam sebe demantujes. Ako ih rusi velika izlaznost a jesi za rusenje izadji i glasaj protiv njega. A ta demagogija da nema za koga i da su prazne price je u stvari prazna prica. Poenta je ovo promeniti pa kad bude neka smenjiva vlast poput Tadiceve ponovo na izbore pa glasaj za koga volis-hoces.
Ako stvarno mislis da nema za koga onda nista, nek vladaju ovi dozivotno, ionako vladaju ko u carevini...
Ugledni poljoprivredni proizvodjaci kako rekose iz Jovanjice.
I da, poslusaj Mariniku, mnogo toga konkretno predlaze!
Svi oni predlažu, dodju na vlast.... Pa bude kako zapad svira i niko te nista ne pita.
 
Aha,hoće to tako.To je najveća glupost na koju igra ova opozicija,samo da ih skinemo pa posle lagano.

Ovom društvu treba promena sistema,a ne da se igramo red Marinike red Djilasa.

Ta opšta mesta kad oni odu biće bolje,aha a kako?
Pa nista onda, necemo ih ni skidati a ni lagano nece nikad biti.
Sto se tice promene sistema, ovi su ga promenili tako da ovakav sistem vladanja nije imao verujem ni Milos Obrenovic. Mada i za Sulejmana Velicanstvenog nisam siguran. Ako si mislio na tu promenu onda OK. Bolje da se igramo red Vulina red Stefanovica red Malog red Brnabicke...
Znas kako ce biti bolje? Zasto sto ne moze od ovoga gore!!! I MORAMO je prava opozicija, ne samo Marinika.
Tu demagogiju koju prosipas... ustvari znas li sta je demagogija?... To ti je druze kad star covek ubedjuje mladu zenu da se od tvrdog kur.a dobija rak materice, ostavi za neki miting SNS-a
 
Poslednja izmena:
Svi oni predlažu, dodju na vlast.... Pa bude kako zapad svira i niko te nista ne pitaU
U pravu si, samo onda nek ostanu ovi jos 200-300 godina ili dok ne nestane zapad ili... aj ti reci do kad!
A mozda nek i neki drugi igraci da ulete da ne igraju samo ovi dok zapad svira, jer popadace s nogu!
Na poljoprivrednom forumu o tome pises a ne kazes kako se kupuju za izbore po 20000 penzioneri, klinci po 100evra a subvencije iz juna prosle godine nisu isplacene, po hektaru 8000 na cenu nafte od skoro 200 din, a bilo je i 12000 na cenu nafte 100 tinjak dinara. E stvarno je bezobrazan ovaj zapad kako lose svira ili mozda neko lose igra, ko ce znati...
 
Poslednja izmena:
Danas već gužve na benzinskim stanicama, prolazio kroz Stapar 2 kombajna i 10 traktora, i to je kolaps. Moglo je i moralo je mnogo bolje da se to reši, da dobijemo npr. svoja sledovanja po ha i to sipamo od jednom, ko ima para, ko nema iz više puta, ovako dolaziti sa fergusonom 20 km po gorivo je sprdačina. Prava istina je da je dotok goriva iz rafinerija opao, samo se ne sme javno govoriti i stvarati panika jer idu izbori.
Da se niko ne naljuti, ali dobar deo ili svi koji su zaista nezadovoljni su otišli napolje za boljim životom. A to nije mala cifra preko 500000 sigurno. E to su glasovi koji nedostaju. Mi ostali smo nezadovoljni u glavnom u priči. Ne kažem da je rešenje da svi odemo napolje,ali teže je sa tako malim brojem ljudi da se nešto promeni.I najveća istina je da nemamo pravu iskrenu opoziciju, vidimo da ih predsednik kupuje kao od šale...
 
Pa nista onda, necemo ih ni skidati a ni lagano nece nikad biti.
Sto se tice promene sistema, ovi su ga promenili tako da ovakav sistem vladanja nije imao verujem ni Milos Obrenovic. Mada i za Sulejmana Velicanstvenog nisam siguran. Ako si mislio na tu promenu onda OK. Bolje da se igramo red Vulina red Stefanovica red Malog red Brnabicke...
Znas kako ce biti bolje? Zasto sto ne moze od ovoga gore!!! I MORAMO je prava opozicija, ne samo Marinika.
Tu demagogiju koju prosipas... ustvari znas li sta je demagogija?... To ti je druze kad star covek ubedjuje mladu zenu da se od tvrdog kur.a dobija rak materice, ostavi za neki miting SNS-a
Koliko ti je godina?
 
Dok god se opozicije ne udruzi u jednu kolonu i jedan na jedan sa SNS nema sanse za svrgavanje vlasti. Po ovim uslovima i trenutnom stanju i da ne osvoji apsolutnu vecinu veoma ce lako naci nekog za koaliciju. Ocit primer je Sapic.
 
Evo im idealnog trenutka,Vučić se raspada po šavovima,nek izadju sa konkretnim predlozima.

Naslušao se ovaj narod tih priča samo da ode Milošević,Koštunica,Tadić,Toma,Vučić svako je svoje vlažne snove prosipao na javi,a kad dodje na vlast onda joj samo da ovaj ode.

Ova zemlja je uništena od 90-te do dana današnjeg toliko da jedino ostaje da je prodamo nekome.
 
Evo ja ove izbore preskacem sto se tice pracenjna tj kontrole, stvarno nemam vise strpljenja da se zezam sa budala na birackom mestu.
Trebam da dodjem u 6 ujutru i da ostanem do 20h, stim sto ako se desi da budem u stalnom izbornom sastavu mozda me nameste da odnesem materijal u opstinu a tamo moze da se zaglavi i do zore.
Mora ljudi da shvate da izbori sluze da se menja vlast i da treba politicari da se malko plase izbora, medjutim dok se razmislja nema boljeg imacemo vladare koji vladaju minimum 10 godina. Samo sto je Milosevic bio gospodin za ovog ludaka i njegovu bulumentu, Tadic je smenjen jer dosadio ljudima(sve koje znam pa cak i moja zena kaze dosadio tadic reko daj da glasamo Tomu)
Te 2012. nakon pobede medju poslednjima sam izasao iz prostorija lokalnog DS-a, nas nekoliko smo se slozili, najebacemo jednom Vadikal uvek vadikal, to se i desava vec godinama.
Ludak je kao sto je i obecao sjebao sport nacisto pustivsi njegovo cedo da vlada, pa je presao na medije pa na privredu, sto kaze moja rodjaka koja radi u Telekomu, preziveli smo Milosevica i 90te, preziveli smo Tadica i ong crnogorskog direktora ali ovog tesko da mozemo da prezivmo, to je rekla 2015. mislim i to se desava, napravice od telekoma gubitasa.
Ludak zabranjuje izvoz zita koga imamo za izvoz i umesto da napaceni paori zarade koji dinar, zaradice njegovi koji ce da prodaju kad jos poraste cena, njemu daju deo, stranci daju deo za izbore i ostalo njima.
Ovo sa gorivom je samo dokaz koliko ti ljudi nemaju pojma sta rade, dajte im dve ovce nartane na zid izgubice ih.
 
Poslednja izmena:
Evo im idealnog trenutka,Vučić se raspada po šavovima,nek izadju sa konkretnim predlozima.

Naslušao se ovaj narod tih priča samo da ode Milošević,Koštunica,Tadić,Toma,Vučić svako je svoje vlažne snove prosipao na javi,a kad dodje na vlast onda joj samo da ovaj ode.

Ova zemlja je uništena od 90-te do dana današnjeg toliko da jedino ostaje da je prodamo neko
50 ako to ima nekakve veze. Covece jeste se narod naslusao svega i 5. oktobra smo menjali ALI TO TAKO MORA , pa opet i opet i moras shvatiti da vlast mora biti smenjiva, oni su ustvari sluzbenici koji treba da rade za nas jer ih mi i postavljamo, ako mozes to da razumes. Jedino da ovome damo da bude KRALJ mada se tako i ponasa. Da li imas predstavu sta ce biti posle izbora ako ovi ostanu? A STA TI U STVARI PREDLAZES ?
Znaci ako imam kravu koja je kljasta u jednu sisu neka je kod mene dok je ziva, kako da je zamenim kad ce ona druga mozda biti losija! Pa zamenicu i nju pa sledecu dok ne nadjem da valja. A i tada par godina pa opet.
MilanM objasnio. Milosevic je stvarno bio gospodin za ovo. Bar su nas unistavali skolovani i ugledni ljudi, a sad ??? Ne mogu da smisle da daju gorivo poljprivrednicima da svi dobiju ako im je to i namera uopste. Pa zar te nije sramota kako i sta govori i izgovara predsednik vlade, inace prvi covek drzave!!!
Konkretnih predloga imas koliko hoces ako ustvari hoces da ih vidis! Ti tvoju zemlju prodaj, moja nije na prodaju.
 
Poslednja izmena:
275613103_10227455442548792_7401209370989565302_n.jpg
Evo video ,kako to izgleda u praksi.
 
Nazad
Vrh