Cena goriva

Nama 20 km, milina...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Meni najbliža Nis-ova pumpa je u gradu u ulici gde je zabranjen saobraćaj za traktore.

Svakog poljoprivrednika koji 3.aprila bude zaokružio ovog bolesnika treba poslati na hitan lekarski pregled!

Svašta smo videli, ali ovakvu bagru do sad ne. Ti da nateraš seljaka da u jeku sezone ide traktorom na pumpu po 20-25 km, da bi posejao i proizveo hranu, ja nemam komentar.
 
Koliko sam ja pročitao, gore piše da mogu i druge pumpe da toče poljoprivrednicima dizel po 179, ali i ne moraju...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Украде идеју, на белорусу извучеш једно црево са резервоара да иде у приколицу са бурићима. Инсталираш се на апарат за точење и док не наспеш пун резервоар не помераш се .
 
Pa i meni, dakle nemam reci! I sad majka penzioner kaze: pa eto vidis da daje i vama...

У томе и јесте суштина. Циљ је да се у јавности представи да се доносе мере за све иако нико ни не може да користи. Само пропаганда и ништа друго.
 
Sad bio da sipam u kola nafte.Na nisu u centru In red jedno desetak kola.Reko neceka mi se odem na luk oil samo ona skupa reko necemo tu skupu odem na omv nogde nikog nafte ima cak i popust od 2din🙂Nisam poneo karticu reko mi pumpadzija da ima popust
 
Sad sam bio na Nisu.
Radnica mi kaže od noćas nema sipanja u kante, ni dizela ni benzina.
Ja je pitam a benzin za motorne testere, trimere i ostalo??? Kaže ni jedan derivat u kante. Noćas od 00:00.

I šta, ja da uzmem testeru i da odnesem na pumpu da sipam 600-700 grama u rezervoar. Budi Bog s nama...
 
Друг се бави крчењем и одржавањем јавних зеленила и канала и пре неки дан му недају да сипа у канту. Реко будало иди однеси свих 10 моторки и 10 тримера и нека сипају у сваки ја би тако урадио и све лепо снимио и окачио на фб па нека се људи спрдају.
 
Друг се бави крчењем и одржавањем јавних зеленила и канала и пре неки дан му недају да сипа у канту. Реко будало иди однеси свих 10 моторки и 10 тримера и нека сипају у сваки ја би тако урадио и све лепо снимио и окачио на фб па нека се људи спрдају.
E to je jedino resenje. I traktorima ko može namerno da usporava ali da nosi alatku zbog nervoznih vozaca automobila. Neku sekiru, motornu testeru pa ako bajca navali pali motornu testeru i seci gume.
Bezobzira kako je preneta uredba, ostavio je neko link ka uredbi, lepo pise zabrana sipanja, nije naznaceno koga goriva. Neko ce da ga tumaci ovako neko onako.
Debilska uredba, jos ako i ovo prodje aprila pa nas treba ebati još jače, brže, dublje

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Nazad
Vrh