Cena goriva

Samo im naglasite da će te zvati inspekciju zbog ograničenja količine derivata i da vidiš kako počnu da mucaju i menjaju priču i hop odjednom može da se sipa u sve moguće.
 
E to je jedino resenje. I traktorima ko može namerno da usporava ali da nosi alatku zbog nervoznih vozaca automobila. Neku sekiru, motornu testeru pa ako bajca navali pali motornu testeru i seci gume.
Bezobzira kako je preneta uredba, ostavio je neko link ka uredbi, lepo pise zabrana sipanja, nije naznaceno koga goriva. Neko ce da ga tumaci ovako neko onako.
Debilska uredba, jos ako i ovo prodje aprila pa nas treba ebati još jače, brže, dublje

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
Tako ce i biti. Jebace nas, vidis da i ovde ima bar jedan komentar da ni drugi nisu bolji.
 
Овакав дебилизам није скоро виђен,шта раде са сељаком брате...па како да идем на нис 17 км од куће,бем им фамилију блесну и и како да купим за тестеру гориво?
 
Овакав дебилизам није скоро виђен,шта раде са сељаком брате...па како да идем на нис 17 км од куће,бем им фамилију блесну и и како да купим за тестеру гориво?
I ja se pitam, pošto vozim dizela, a prolazim pored pumpe svakodnevno, moraću za ferdžu na vreme redovno da svraćam kolima, pa posle da pretačem u traktor, naravno noću da me niko ne vidi ;)... E sad da li ovo može pomoći nekom sa mnogo većom mašinom od Ferdže , ili više njih, teško.
A za testeru, trimer, kosačicu, agregat, to će morati sestra sa njenim benzincem na pumpu, pa onda ista priča ... Dok me žena ne prijavi da kradem sam od sebe, a o miomirisu na dizel da ne pričam...
 
Слушам јутрос кажу може у металне канистере и оне црвене кантице што има на пумпама да се купе.
 
Kod nas u Bijeljini dosta ih je kaznjeno zbog dizanja cijene goriva. Jedino lokalnom crvenom dahiji ne moze niko nista. Ali zato kaze drugar od 7 ujutro do 7 uvece su prodali samo 12 KM goriva. I to neko je nasuo u kanister za testeru. Da je narod pametan kao sto nije da nikad ne naspe vise kod njega.
 
Malo pre obisao ceo Petrovac na Mlavi i ne daju majmuni nigde da se sipa u bilo kakve sudove.Bio poslom do grada i reko ajd da uzmem i 100l nafte.Poneo sam kanistere,reko da me ne kecaju za svaki slucaj.Sem u rezervoar auta ili radne masine,trenutno nije moguce nikako drugacije sipati!Izbegavam polemiku u vezi politike na forumu ali samo kompletan idiot i retard moze glasati za ovu bagru!
 
275613103_10227455442548792_7401209370989565302_n.jpg
 
Meni je nesto malo cudno u vezi precednika u republici Srbiji. Ako uzmemo clanove ovog foruma kao reprezentativni uzorak gradjanstva Srbije (ono jest' da svi imaju isto zanimanje) primjecujem da niko ovdje nije napisao nesto pozitivno za precednika, niti je podrzao njegovu politiku i postupke. Onda se pitam pa kako taj jase vec deceniju? Nesto tu nije u redu, ili glasanje nema veze ni sa cim, tj to je sviranje sebastijanu a neko sa strane odlucuje, ili se svira jedna pjesma za javnost, a drugo se radi iza paravana. Jbm li ga, ili ja grijesim?
 
Imas ovde mnogih koji navodno nemaju za koga da glasaju👉glasaju za vucica
Mnogo njih je ucenjeno radnim mestom ili iz neke koristi pa moraju da glasaju(ovo mislim slikanje listica i tako to)
Opet neki iz svoje gluposti ne zele jednostavno da izadju i glasaju jer ih navodno politika ne zanima
I glavna stavka stvarni Biracki spisak nepoznat
 
Nazad
Vrh