Cena goriva

Kod mene i dalje goriva nema ili stiže na kašičicu. Sinoć je došla cisterna sa 7000 litara, njih četvoro kupilo po hiljadu a ostalo se razgrabilo za deset minuta. Danas opet nema goriva, čeka se cisterna. Upisuješ količinu a radnici sa pumpe te pozovu kada stigne. Situacija daleko od redovnog i normalnog snabdevanja kako glasi saopštenje NIS-a. Za to vreme u gradu Novom Sada na svakoj pumpi uvek ima dizela, količine su neograničene i nema nikavih problema niti gužvi. Gradovi moraju da funkcionišu a u manjim mestima kako bude. Sasvim je jasno da će se sve učinita kako bi se poljoprivrednicima setva što više otežala i bila što skuplja. Problem je skupo i nedostupno djubrivo, seme, sada i gorivo... Sve fukcioniše veoma slabo i loše, jednostavno nemamo kapacitet da radimo kako treba.
 
A guz papir ?????
Sav prihod mi zavisi od goriva,tako da ne čekam ništa čim dodje prvi pravac pumpa i puni se sve,sad je dodat i bidon ne zato što ga neće biti već mi cena neće biti nimalo simpatična.I nek stoji hleb ne jede.

Gorivo niko od ovih malih pumpadžija ne kupuje za keš,tako da ta priča poskupelo je u nabavci pa mi se ne isplati da prodajem po ograničenoj ceni je sviranje kurcu isto kao i sama mera koja je doneta.

I na kraju će skupo da nas košta zamrznuta cena,koliko kad prodju izbori.

A i narod je prosto glup,napunio rezervoar dok je zamrznuta cena i misli rešio je problem,a auto i dalje pali za svaku sitnicu i taman će rezerva da mu se upali kad "odmrznu" cene i onda će da bude pitanje pa šta sam uštedeo.Jer Bože moj rodjeni su u autu i nikako nežne noge ne mogu da prepešače km,dva.

Što se tiče evra, slobodno veruj u jak dinar niko ti ne brani.

Sve ovo je čit primer koliko su ovi nesposobni i kako smo brzo stigli od ekonomskog tigra do ima graška i brašna i po koja sardina.
 
Sav prihod mi zavisi od goriva,tako da ne čekam ništa čim dodje prvi pravac pumpa i puni se sve,sad je dodat i bidon ne zato što ga neće biti već mi cena neće biti nimalo simpatična.I nek stoji hleb ne jede.

Gorivo niko od ovih malih pumpadžija ne kupuje za keš,tako da ta priča poskupelo je u nabavci pa mi se ne isplati da prodajem po ograničenoj ceni je sviranje kurcu isto kao i sama mera koja je doneta.

I na kraju će skupo da nas košta zamrznuta cena,koliko kad prodju izbori.

A i narod je prosto glup,napunio rezervoar dok je zamrznuta cena i misli rešio je problem,a auto i dalje pali za svaku sitnicu i taman će rezerva da mu se upali kad "odmrznu" cene i onda će da bude pitanje pa šta sam uštedeo.Jer Bože moj rodjeni su u autu i nikako nežne noge ne mogu da prepešače km,dva.

Što se tiče evra, slobodno veruj u jak dinar niko ti ne brani.

Sve ovo je čit primer koliko su ovi nesposobni i kako smo brzo stigli od ekonomskog tigra do ima graška i brašna i po koja sardina.
Narod je glup sto puni rezervar a ti pametan pa napunio podrum

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
 
Ko radi manje zemlje, može da kupi još jedan traktor, taman uz njega će dobiti i par litara goriva u rezervoaru, a možda i pun ako se posreći😂😂
 
Nigde u okoline nema ona plasticna burad za naftu da se kupe,katastrofa

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Nazad
Vrh