Cena goriva

NBS naravno čeka utorak,a do tad kurs je zvaničan +-1.25% kako oni tvrde,a nigde po tom kursu ne možeš da kupiš.

204 je preterano ali ništa me ne bi čudilo,realno utorak 125-126.Ja sam svoje ušio u slamaricu pa kako bude po 121.

Kao što rekoh banka mi drži 800€ neknjiženo promet bio u četvrtak i tačno će da proknjiže po novom kursu.
 
[mention]SeljakizGrada [/mention] Pa jel si nasao vezu, sta nas drzis u neizvesnosti? Jel ima i za nas nesto? P.S Molim te pitaj tog tvog kakav je horoskop za Vagu za sledecu nedelju!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Svako ne radi kako mu je volja,1400l goriva na lageru,uptedjevina u evrima pa nek se igra Putin i dalje.Od ponedeljka prikolicu ne kačimo bez 1500€.Tako da svako nek radi kako misli da je najpametnije.
 
Ja sam se natankao u Mitrovici, dosta sam se ja lazi naslusao za ove godine zivota raznih kvazi politicara i ministara. 90ih sam od cisterne od 3000l dizela napravio zgradu od 70 kvadrata jer goriva nije bilo nigde...
 
Па ја баш не би куповао евре ко вам гарантује да ЕУ не пукне и ко ће вам онда надокнадити штету? Која ће држава стати иза евра, ја би пре доларе или швајцарце куповао.
 
У доброј земљи коментари на твој видео да нема горива су углавном коментарисали како има и да није ограничено. Већина само удара контру шта год да се напише па сам у том смислу написао да не треба да им дајеш повода, бар ја то не бих радио. Хоћу да кажем да је Фејсбук генерално а поготово ДЗ место где се сјате такви ликови.
Ништа против тебе.
 
Nazad
Vrh