Cena goriva

I kod nas toce normalno, razmisljamo da pocnemo lagerovati pre poskupljenja.
Avansne uplate ne primaju, pre je moglo, na vecu kolicinu znatan popust.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
U Nemackoj dizel presao magicnu cifru od 2e,benzin 2.2e. Francuzi guraju lagano do 2.5e
Ovo su trenutne cene:

BmfwDRr.jpg
 
Stvara se panika oko goriva a nema potrebe. Danas gledam u marketima nema ulja i brasna. Cemu tolika kupovina svega? Ogromne guzve sipa se gorivo u auta ako ce nekog izvuci tih 5 ili 10 KM na pun rezervoar goriva onda dobro.
 
Debilno je tamrzniti cenu recju da ne predje cena 179. cena se zamrzne korigovanjem akcize i onda je to prava intervencija…
Pa čime da se hrani ekonomski tigar.Za ovo se znalo čim je i spomenuto.Ali nije sve tako kako izgleda i kako su pumpadzije zamislile.Al ne treba niko od njih da brine već 15 marta eto ga gorivo na 260din pa će da zarade šleper para.E sad malo pumpadzije zaboravljaju da im je Gro fizičkih lica oni što sipaju za 1000 din,tako da im matematika nikako ne ide na ruku.U prevodu pukli smo kao zvečka.
 
@olalija
Meni je stvarno cudno da ti kao covjek koji pratis stanja na trzistu i imas veliki obim posla dopustis sebi da ostanes bez nafte, pa nije od pre par dana pocela velika poskupljenja nafte...

Sent from my SM-A315G using Tapatalk
 
Koliko je narodu ispran mozak, svi poleteli da spasu svoju kozu da nesto jeftinije naspu, umesto da svi kolektivno naprave demonstracije i bojkot svega zivog u celoj evropi pa upita vlasti kako je moguce da nas lazu da zbog dve drzave svima dignu cenu... Na kraju krajeva, glave i jesu krive za ovo stanje...
 
Juče popodne i jutros sam pokušao da kupim bar 1000 litara evro dizel goriva da bih nastavio prolećne radove i nisam uspeo. Dobavljači kažu da nema goriva, na pumpama je ograničeno na max 50 litara pa sam rešio da vas obavestim o trenutnim dešavanjima... Bez obzira na situaciju, molim vas da ne paničite, ne stvarate redove i gužve, moramo imati poverenja da će ova naša ne baš sposobna vlast uspeti ovo da razreši... Hvala što ste pogledali video...
Juce bilo dizela na nisu u In.
 
Nazad
Vrh