Cena goriva

Zvao 3 dobavljača, nema goriva do daljnjeg...
 
Ja sad uzeo 1000 l. Kaze mi vlasnik na pumpi da goriva ima ali da se nabavna cena u veleprodaji izjdnacila sa cenom u maloprodaji zbog ogranicenja.Cim prodje zabrana ide na 200+ po litru.Kaze mi da sada ima zaradu od 1din po litri.....
 
Pojedini su zaboravili da je pre mesec dva isla prica da je Banatski Dvor pun gasa, a posle znamo sta se ispostavilo. Ovo me na slicno podseca...
 
Bajatovic je izjavio da je stabilna situacija i da eventualno mogu da nas uhvate za jedno jaje, ne znam koliko jaja imamo, deluje mi da je ostala kobaja za nas kolektivno.postoje dve mogucnosti ili lazu, ima goriva ali se dize panika da bi se kupilo sto vise i dopunio budzet ili nema nafte a za to je vec kriva drzava.Velike politicke igre su u toku.
 
Kod nas je jutros cjena skočila na 3 marke ili 1,5 eur. Pošto je juče odobrena regresirana za poljoprivredu pa pumpadžije digle cjenu za visinu iznosa regresa. Tako da smo opet na istom. Narod navalio na pumpe uhvatile se kolone.
 
Danas popunio prazne kanistere i za prskanje i drugu prehranu sam miran. Da kupim za ceo zivot n3 mogu. A najava je od 11.03 da ce cena ici preko 200din.

Послато са SM-A520F помоћу Тапатока
 
Nis kod Zelezare u SD nema ogranicenje, nema ni velikih guzvi, sve ostale pumpe imaju neka ogranicenja. Sinoc sam cuo da je izlazna cena iz rafinerije 178 a na pumpi 179 tako da se ta prica o minimaljoj zaradi uklapa. Verovatno ce nas zezati tako dok traje ogranicenje jos nedelju dana i onda ide cena gore i odjednom ce biti goriva..
 
Dosao red da se potrosi zaliha iz bureta sa gasim uljem. Da se nije pokvarilo, posle toliko godina :-D hoce li raditi zetor na gasno ulje ;-)
Ima turbinu od maje da pokida ;-)
 
Juče popodne i jutros sam pokušao da kupim bar 1000 litara evro dizel goriva da bih nastavio prolećne radove i nisam uspeo. Dobavljači kažu da nema goriva, na pumpama je ograničeno na max 50 litara pa sam rešio da vas obavestim o trenutnim dešavanjima... Bez obzira na situaciju, molim vas da ne paničite, ne stvarate redove i gužve, moramo imati poverenja da će ova naša ne baš sposobna vlast uspeti ovo da razreši... Hvala što ste pogledali video...
Кад ово ставиш на фб у доброј земљи сјате се да коментаришу. Мислим да не треба више да им дајеш повода. Све сам видео...
 
Lokalna pumpa toči neograničeno u vozila .Onda ljudi odu kući ,pretoče pa ponovo na pumpu.
 
Nazad
Vrh