Cena goriva

U Pećincima je 90-tih i početkom 2000-tih radila pumpa koja je mnogim bošistima kuće napravila. Kad je prestala sa radom mislim da su majstori više plakali nego za mamom i tatom.
 
Za agro karticu na Lukojl-u je potrebna potvrda o aktivnom statusu,nebitno šta na noj piše.Ne mora biti overena,može biti samo preuzeta i odštampana.Potrebna je i kopija lične karte.Izdaju karticu za par minuta.
 
Ne branim ja nikog
Ja znam kako se radi i kako treba raditi u normalnim okolnostima
A sto je neko odlucio da ide izvan zakona, sta da se radi, svako bira svoju sudbinu
Samo da ti bude jasnije za ovo što si napisao ,,kako treba raditi u normalnim okolnostima" da je ovamo preko Drine sve samo ne normalne okolnosti.
Ovde je ,,država" i mafija u tako tesnoj sprezi da je vrlo teško razlučiti šta je šta.
 
Tvrdim da se šverc sa brodova ili slučajno otkrije (kao Jovanjica) ili po prijavi (obično konkurencije ili saradnika koji misli da je prevaren). Rečna policija nema radare i kada se neko sakrije u zelenilo ne mogu da ga nađu. Picijski gliseri su prejaki i nema dovoljno obučenih policajaca da znaju da voze.
Ostalo u vezi te teme i konkretnih imena nije za javnost.
 
Nazad
Vrh