Cena goriva

Šta mu ovo znači?
74323cbbc394a2f785e714e3cd4da5a9.jpg
da li je to gazdinstvo registrovano ove godine(novoregistrovano)?
 
Komsiji stigla poruka da ne mora da ceka obradu zahteva za nis agro karticu ,vec da podnese nov zahtev preko linka https://eej.at/rvFz6hpc i za 5 minuta da postane clan
i kod komsije je i kada je nazvao nis rekli mu da tek posle nove godine se aktivira ako drzava ostavi iste uslove i nista ne promeni.Malo mi nejasno ali...
Jel to isti komšija (ovaj što je dobio poruku i ovaj što su mu rekli da ne može)?
 
Zvao sam NIS. Kaže teta preko telefonskog aparata - ko je otvorio gazdinstvo posle 01.04. nema Agro kartice. Tada je stupila na snagu uredba.
E sad, dal mogu da kupim po punoj ceni, pa da predam za refakciju?
Drugo, ona reče, dok nešto ne promene, a ti kažeš da su komšiji rekli posle 31.12. će moći?
Luda kuća...
 
Sestrić mi kaže da je danas rešio aplikaciju agro karticu, za 10 minuta preko sajta NIS-a. Prijavio se na nisgazprom.rs zatim je podneo zahtev za članstvo a malo kasnije preuzeo aplikaciju.
 
Da sad su ubrzali izdavanje kartica jer nisu vise konkurentni. Imas na skoro svim pumpama privatnim po 179 sa racunom na sta hoces jos ti dovezu kuci gorivo. Neogranicne kolicine. Sad ubrzano nis stancuje kartice.
Kad je bila nafta preko 200 din nisu izdavali skoro uopste kartice. Sve bagra gleda samo svoj interes.
 
Nazad
Vrh