Cena goriva

Ma to je posalica koja kruzi. Moze se cuti na granici npr ,sale se ljudi sa carinicima i ja sam tu cuo . Salim se sa sapatnikom sto odma na ozbilju . Jbs drzave ,ljudi su bitni. N8sam lud ni za drzavom gdje vecina glasa za dodika ,jos manje smo ludi za drzavom gdje vecina glasa za sendvic
 
Koliko je maksimalno sipanje dnevno na nisovoj pumpi na karticu? Da li 400lit, ili do 99999din na brojcaniku po punoj ceni, sto izadje vise od 400 li?
 
Ja sam sipao skoro 500l u kombajn i uracunalo popust. Obeatite paznju samo na preostalu kolicinu. Sledeca kupovina je bila 100l ali bez popusta jer mi je preostalo 54l. Slucajno je tako ispalo, mogao je i ceo racun od skoro 500l da bude bez popusta da sam kupio prvo ovih 100l.

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Ja sam sipao 200, a imao pravo na još 194. Plati punu cenu i ćuti...

A mislim da u rezervoar priznaju do 99.999, a u kante do 400 litara. Sistemski može i u kante do prve sume, al ne daju radnici, dobili su direktivu i ne smeju zbog kamera. Komšija radi na NIS pumpi, pa mi je rekao.
 
Ja jos zvao sa pumpe call centar da se svadjam, kaze teta: pa vi nemate vise upisane povrsine za popust. Posle se izvinjavao...

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Sjajna vest za Vas - DIZEL ZA 179 DIN/L
Iako je Vase poljoprivredno gazdinstvo iskoristilo godisnji limit za kupovinu dizela po povlascenoj ceni definisanoj Uredbom Vlade Srbije, kompanija NIS zeli da izadje u susret jesenjim radovima i uz Vasu NIS Agro karticu omogucava Vam da Evro dizel i OPTI dizel kupujete po specijalnoj akcijskoj ceni od 179 din/l.
Akcija traje od 20.09. do 30.9.2024.
Cekamo Vas na NIS Petrol ili Gazprom benzinskim stanicama! Odjava: 0din, STOPNIS na 1414
 
I ja dobio istu poruku, mislim da ce to ostati celu jesen tako, samo da se pojaca prodaja pa kao samo sept....
 
Za firmu vece kolicine i avansno placanje jos pre 2 pojeftinjenja bilo 175 din na lukoil. Sad je to mozda i stiglo do 170.

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh