Cena goriva

Ja pozajmi 2 kartici napunim agregat za navodnjavanje(540L) i miran
 
Verovatno samo do kraja meseca važi popust kaže drugar koji radi. Jer kažu tada je gotova sezona posla.
 
Verovatno samo do kraja meseca važi popust kaže drugar koji radi. Jer kažu tada je gotova sezona posla.
A mi jos nismo maltene ni poceli sezonu oranja...bice tu svasta koliko vidim.sve u svemu jedno 10 godina se obecava dizel za poljoprivredu,menjale se stranke,menjali se ministri...a mi na istom
I sad mi neki pametan lik na tv kaze"znate mora da se ukine subvencionisano dizel gorivo za poljoprivredu-postoje malverzacije i nenamensko trosenje"
Pa zasta sluzi drzava,inspekcije i svi ostali???
AKO NISTE SPOSOBNI DA SMISLITE KAKO,PA PREPISITE NEKI DOBAR SISTEM...NIJE SRAMOTA.
 
Svratio sad do Nis pumpe i razgovarao sa menadzerom , nikakav dopis nisu dobili o ukidanju popusta na agro karticu i nikad nije cuo za rok zavrsetka sezone u poljoprivredi kao sto kaze kolega SaleCar.
 
Takvu odluku ne kreiraju radnici pumpe, i garantovano se neće najaviti 15 dana pre ukidanja sadasnjih uslova popusta.
Seća li se iko šta je predsednik izjavio do kada su ti popusti, ima li negde tačan datum?
 
Jedan lik se kao bavi i poljoprivredom a ima nekog u rodu i poslanika pa sad juri okolo da pozajmi kartice za gorivo da se snabde i on

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Ма ко их је нека укидају сада треба и око тога да се нервирам. Је ми се куповаћу на црни по 180-190 дин и исти ми туки. Хвала Богу кампања је кренула, а камионџијама вазда фали пара. Што се мене тиче и треба да укину на агро картице кад је злоупотребљавају. Што је неко рекао картицу, саобраћајну од трактора, трактор и сипај. А не пола града, таксиста и камионџијама точе на агро картицу.
 
Lako je tebi kada imaš nis u tvom mestu .Sipao bih i ja utraktor i kombajn ali moram da se vozim 22-25 km u jednom pravcu.
Velika vecina nas ima isti problem daljine pumpe od kuce+traktori vecinom nisu registrovani(sigurno preko 70%)pa se retko ko traktorom i upucuje ka pumpi. a i sada su napravili nanovo neku igranku sa tehnickim za masine,tako da koliko sam upucen u opstini niko i ne radi traktore i kombajne.traze im neke ogromne poligone i sto drugih cuda...
 
Nazad
Vrh