Case

Original Horsch je zakon. Nijedna kopija ne moze da se spominje sa njim isti dan. Ovi moji nozevi su uradili negde izmedju 5 i 6 hiljade KJ. Pricam o onim nozevima koji su debeli nekoliko cm, posto sam vidjao Horscha i sa tankim nozevima. Kada sam izgubio pre nekoliko godina ta dva noza stavio sam umesto njih Molbro kao na slici gore. Za jednu sezonu su se vise potrosili nego originali za 8-9 sezona. Pre ovih poskupljenja kada sam kupovao ta dva kom. kostali su 100 eur +pdv/kom ali ko radi mnogo vise se isplati nego ovi jeftiniji.

Postavljao sam vec ove slike ali ajde opet....

Ovo je slikano 2020 godine i taj korisceni je original sa kojim je kupljen gruber. Od duzine se maltene nista nije potrosilo samo se suzio noz. Vidi se u odnosu na kutiju cigara koliko su debeli ti nozevi.

TmtPKAv.jpg


Mxr8Ahp.jpg
 
Poslednja izmena:
Koja je razlika i kako se manifestuje na voznju i rad u njivi traktori koji imaju prednju suspenziju i ovi koji nemaju?
 
Ajmeeee, Maxxum 125 košta 75.000+pdv??? Nazovi Agroglobe vidi za NH 6050, on bi trebalo da je joko 66.000+pdv a isti je traktor samo druge boje...
 
Ajmeeee, Maxxum 125 košta 75.000+pdv??? Nazovi Agroglobe vidi za NH 6050, on bi trebalo da je joko 66.000+pdv a isti je traktor samo druge boje...
Ta je cena pocetkom novembra bila. Kao i Pume 155 ali je nije bilo na stanju, trebala je da stigne kraj novembra a cena je 14.000e skuplja bila pricam za Pumu. Tako da ne bi me iznenadil oda jeni ona skocila sada. Ako resis Maxuma da uzmes meni su ga nudili sa prednjom suspenzijom za te pare kao akcija bila, tako da nemoj da popustas, za tu cenu malo postavi uslov neki.
 
Nazad
Vrh