Case

Full oprema je jako širok pojam. U te traktore može da se ugradi brdo opreme koja strava diže cenu vozila a da se ta oprema spolja uopšte ne vidi.
 
Ima jako puno nepotrebnih stvari sto se moze naruciti i sta obican korisnik nikad u zivotu nece koristiti.

Evo na mojoj Pumi postoji providni siber na vrhu kabine. Kakva je korist od toga sto je providan jedino da me udari suncanica. Sva sreca sto postoji zavesa i moze da se navuce.
 
Što bi trgovci rekli Nov, nov, nov.
827843f8ce55720b748d1a5984660b0d.jpg


Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Ма он јесте новог га купио али матор човек и видео си га спор, њему је било битно да се више не њака у 560. Њему је све једно какав је споља је ли прљав или улицкан битно му је било да кад оде на њиву, да се са њиме и врати са ње. Он је био живи хумор кад је отишао у пензију почео као озбиљно пољопривредом да се бави, и купи неки комбајн Змај 780, е то су били шокови. На комбајн било окачено бицикло оде на њиву комбајном па бициклом се врати по трактор и приколице.
 
Au Drale, to je skroz ludost. I ja radim dosta sam, ali to je baš prevazišlo sve.
Jeste bio prljav i prašnjav, a doveo sam ga u red izduvavanjem i pranjem, kod član Ćira 92, alijas Vileda.
 
Nazad
Vrh