Case

Branko je od retkih koji hoće da ti reše problem što bezbolnije.
Да, то је тачно. Чак шта више он може да проправи пумпу уколико није првише оштећена, а ако јесте шаље је у ПП Трстеник, а ако ни они не могу да је среде онда ти препоручи где можеш да купиш и по којој цени заменску или наравно оригинал ако хоћеш...

Сећам се када ју је скинуо, тада су Кејс маскуми били ретки код нас. Каже никада није видео тако малу пумпу а да тера све, од хидраулике, преко мењача до волана...
 
Takvih majstora je sve manje. Obicno se svodi na montere. Baci staro i stavi novo, a koliko kosta problem vlasnika.
 
Kod mene na Pumi nece da radi spoljna hidraulika. Radi ali je jako mali pritisak... Stavili majstori nov kompenzator, ono isto, proverili sve spoljne ventile isto... Prosle godine isto tako nije htelo da sklopi spremac i dosli i pojacali malo pritisak i proradilo. Sad isto pojacali jos pritisak i kao radi ali nije to to... Kad povucem rucicu naglo dobije pritisak i radi, ako sporo povlacim rucicu opet slab pritisak... Kazu majstori da ce to trajati kratko i da bi trebalo pumpu zameniti, kao ima neki ventil unutar pumpe koji glavi... Jel ima neko slicnih problema? Kako to proveriti a ne skidati pumpu?
 
Galicije , pogledao sam danas gdje stoji pumpa . Zasto kazes da treba skidati tocak ? Na prvi pogled mi ne izgleda da treba . Jel moze slobodno da se izvadi , da nema nesto tamo u pogonu da se otkaci i upadne neki zupcanik ili slicno ?
 
Možeš se ti Momo zavući i sa točkom ali lakše je kada ga skineš, imaš mnogo više mesta i lakši pristup svemu.
 
Kod mene na Pumi nece da radi spoljna hidraulika. Radi ali je jako mali pritisak... Stavili majstori nov kompenzator, ono isto, proverili sve spoljne ventile isto... Prosle godine isto tako nije htelo da sklopi spremac i dosli i pojacali malo pritisak i proradilo. Sad isto pojacali jos pritisak i kao radi ali nije to to... Kad povucem rucicu naglo dobije pritisak i radi, ako sporo povlacim rucicu opet slab pritisak... Kazu majstori da ce to trajati kratko i da bi trebalo pumpu zameniti, kao ima neki ventil unutar pumpe koji glavi... Jel ima neko slicnih problema? Kako to proveriti a ne skidati pumpu?
Kad su menjani filteri i u kakvom su stanju da nije slučajno prošla neka prljavština pa zaglavljuje razvodnik i ne zatvara skroz i ne može da podigne pritisak. Probajte da merite pritiske na više mesta možda nađete gde je problem.
 
Kod mene na Pumi nece da radi spoljna hidraulika. Radi ali je jako mali pritisak... Stavili majstori nov kompenzator, ono isto, proverili sve spoljne ventile isto... Prosle godine isto tako nije htelo da sklopi spremac i dosli i pojacali malo pritisak i proradilo. Sad isto pojacali jos pritisak i kao radi ali nije to to... Kad povucem rucicu naglo dobije pritisak i radi, ako sporo povlacim rucicu opet slab pritisak... Kazu majstori da ce to trajati kratko i da bi trebalo pumpu zameniti, kao ima neki ventil unutar pumpe koji glavi... Jel ima neko slicnih problema? Kako to proveriti a ne skidati pumpu?
Nemam pumu imam jxu ali sam imao isti problem,na tom ventilu što se podešava pritisak ima neka mala gumica,pukla je i odma problem sa pritiskom. Ne znam kako na pumi to stoji ali kod mene se moze izvrnuti i rastaviti taj ventil pa proveriti gumice...

Послато са Mi 10 помоћу Тапатока
 
Cisto sve. Gledali da nema neki opiljak... na 100 mesta kacili manometre sve ok... Mada meni je opet cudno kako rade poluge a spoljna hidraulika slabo radi...
Gabricn taj ventil radi, podesava se pritisak normalno, nema problema...
 
Cisto sve. Gledali da nema neki opiljak... na 100 mesta kacili manometre sve ok... Mada meni je opet cudno kako rade poluge a spoljna hidraulika slabo radi...
Gabricn taj ventil radi, podesava se pritisak normalno, nema problema...
Promeni brze spojke,nestisnu dovoljno jedna drugu i nemas protok
Imao takav problem i na traktoru i na telehenderu

Послато са motorola one помоћу Тапатока
 
Kakva su iskustva sa CVX menjačem.
Koliko znam razlikuju se od autopowr i varia.
Pričamo o mašinama sa plus 6000rs 2012-2015 godiste
 
Kakava su vam iskustva sa case jx 110, kakav je u odnosu na turske traktore htt, basak, arma, da li je kvalitetniji od pomenutih..
 
Case IH Luxxum serija kako se pokazala u eksploataciji, 110-ka ima 107 ks i interesantan je za kategoriju traktora do 80 kw.
 
Case IH Luxxum serija kako se pokazala u eksploataciji, 110-ka ima 107 ks i interesantan je za kategoriju traktora do 80 kw.
Боље ти је да узмеш Максума исте снаге, то је ипак виши ниво од овог Луксума који је наследник Фармал модела преко 100кс...малко озбиљниај машина а мислим да им је цена ту негде...
 
Nazad
Vrh