Case

Možda ti se zaštopao filter freona.Proveri da li je kontrolna kuglica zakucala ili lebdi.
 
Uhaaa... Moracu onda da skinem sediste pa da produvam jer je slab protok vazduha na izduvima... Danas sam umro na ovoj vrucini....
 
Još hvala Bogu sva stakla konkavna.Nema šanse da se vozi bez klime, čim malo sunce ugreje u kabini peče kao u rerni a uz sve to šteta je da se praše instrumenti i enterijer.
 
Momo možda da se menja na vreme, a ne da se menja jednom u 3 godine :ROFLMAO: .
Šalu na stranu, ja slabo klimu palim, a još manje traktor koristim. Ali je extra stvar, plus zbog prašine nema mnogo otvaranja prozora gde je elektronika i prašina.
 
Al koja je logika da su stavili u maksuma filter i usis vazduha u kabinu iznad zadnjeg stakla , gdje je najviše prašine ??
Логика је та да је то трактор и 90тих, па нису баш тада водили рачуна о свему...

А и шта ти је тешко да га издуваш једном у пар дана, а да га опереш после 15ч рад у топлој води и са детерџентом...
 
Логика је та да је то трактор и 90тих, па нису баш тада водили рачуна о свему...

А и шта ти је тешко да га издуваш једном у пар дана, а да га опереш после 15ч рад у топлој води и са детерџентом...
Maksum 2008 nazad filteri i voleo bi da vidim ko to kupuje traktor od 60 i vise k eura da bi svako vece prao filtere klime
 
Konstruktorski promašaj koji nisu rešili do dana današnjeg.Kod konkurencije stoje sa strane kabine i nema potrebe da se izduvavaju i peru tako često jer su čisti.
 
Логика је та да је то трактор и 90тих, па нису баш тада водили рачуна о свему...

А и шта ти је тешко да га издуваш једном у пар дана, а да га опереш после 15ч рад у топлој води и са детерџентом...
Jeste tesko mi je , sve osim druzenja sa porodicom, drugovima, putovanja,kafane ,jela i pica , mi je tesko i izbjegavam u zadnje vrijeme ako nemoram.:ppozdrav:
 
Ма може да ти стоји и са стране ако полива прашина када радиш из тог смера и он се упрља, не тако брзо као овај, али се упрља....

Прање није неопходно, то само ако хоћеш да ти мирише унутар, на детерџент..купи још један па их мењај сваки дан, ја имам два, и тако у круг...

Најбољи систем је сноркел да се набије на висини једно 2-3 метра па да усисава ваздух прекоњега чист...
 
Da li je neko skidao rezervare za gorivo u pitanju Case jx 95 . Imam problem za dovodom goriva zapusi se i vuce mi vazduh iz rezervara moram dq skinem crevo sa filtera i produvam pa vozim dalje.Danas sam ispustio sve gorivo na donji cep od rezervara i nije bilo prljavstine poneka grudva prasine tako nesto , uvek sipam kvalitetno gorivo na tocir sa dobrim sitom .
 
Nazad
Vrh